Přejít na obsah

CV-5000 problem + zmena zarizeni


Návštěvník Slid

Doporučené příspěvky

Návštěvník Slid

Ahoj,

 

chtle bych poradit, mam smlouvu u UPC tv+internet cca 5let a za posledni 4mesice se mi casto stava, ze se zacne kostickovat obraz, po vypnuti zapnuti setoboxu Handan CV-5000 CiNX od UPC je problem vyresen, casto zmizi i zvuk.Neni to vzdy, ale tak 2x v tydnu ano. Zkousel jsem i jiny scart kabel, ale problem byl stejny, ale zatim jsem to nijak neresil. Az ted, kdyz sem si koupil novou televizy LCD.Tak bych to chtel nejak vyresit hromadne :D jen nevim co je nejlepsi varianta.

1. Zda reklamovat setobox, myslim si ze je to vnem, delalo to jak na stare TV tak na nove s novym kabelem scart.

2. Zda nepozadat o vymenu setoboxu, za nejaky novejsi typ ktery ma uz hdmi vystup, nejde mi o nahravani na hdd, atd.

3. Moje TV ma v sobe slot Common Interface, tak zda se nevydat timto smerem.

 

Mozna jsou to hloupe dotazy, ale nejak se v tom moc neorientuji, proto by mne zajimalo jakym nejvhodnejsim smerem se vydat. UPC obchodnikum moc neverim, protoze, sam jsem byl nekolikrat oblbovan, at zrusim smlouvu uzavru ji znova, ze budu mit levnejsi poplatky mesicni, ale ze ta cena byla jen na 6mesicu nebo a pak zase za stejnou cenu, popripade vyssi to uz nerekli. :roll:

 

Dekuji za radu.

 

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Diky za rady.

Co se tyce kabelu, v baraku mame centralni rozvod do jednotlivych bytu kde je zasuvka TV / internet. Kabel zasuvka a ten setobox jsem menil jako prvni, zkousel kontakt, hybal nic se nedelo.

 

TV ma DVB-C cili zkusim pozadat o vymenu za CA modul.

 

Jeste otazka, lze pouzit treba jine zarizeni od UPC, kde se pripoji vlozi moje karta a funguje? Nebo se musi neco parovat, registrovat atd. Znamy ma jedno nevyuzite zarizeni bez karty, je to uz novejsi model s hdd, tak bych ho ozkousel, treba tyden, zda se neco opet projevi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje dekodovaci karta ti jinym zarizenim nepojede, protoze s nim neni sparovana, ale ten STB od znameho klidne odzkouset muzes, nekodovane kanaly pojedou a s tvoji kartou mozna pojedou i slovaci, protoze u toho muxu neni zapnute parovani.

 

Edit: tak se opravim, parovani uz je zapnute i u slovaku, takze pojedou jen nekodovane kanaly.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...