Přejít na obsah

Extrémní ztráta paketů a výpadky po přechodu na nový modem


Návštěvník batman

Doporučené příspěvky

Jen tak pro zajimavost co jsem tu ted nameril na modemu ja.

Zitra jdu volat na UPC at sem nekoho poslou a posteluje zesilovac ve venkovnim rozvadeci, internet jeste jede vpohode ale analogova tv uz pekne sumi,

na vstupu do domu jsem nameril -4 dBmV a SNR 35 dB, coz je jeste vpohode, ale dalsich 10 metru koaxu + koncova zasuvka UPC udela dalsich -10 dB, za ni rozbocovac k tv (-8 dB) a dalsich 10 m koaxu a je skoro po signalu.

 

[attachment=0]signal.JPG[/attachment]

 

S tím tě pošlou do pr de le, napíšou ti, že hodnoty jsou dle normy a šmitec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) před 5 lety jsem dostal od UPC asi za 30tý urgenci technika, který doslova cituji řekl "signál je příliš vysoky" a dal mi do modemu tlumič signálu a pak vše jelo jak má!!!! takže to vím ze zkušenosti!!!!!

2) vidím, že toto forum je pouze pro dementy co dokazijen urazet

- nevim, cos měl před pěti lety za hodnoty, ale nic to nemění na skutečnosti, že 40 dB je (v roce 2012, letos, tento rok) naprosto v pořádku

- no já to vidim, přesto se tě nesnažim nijak omezovat ani vyhazovat a beru tě takovýho, jakej seš 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
před 5 lety jsem dostal od UPC asi za 30tý urgenci technika, který doslova cituji řekl "signál je příliš vysoky" a dal mi do modemu tlumič signálu a pak vše jelo jak má!!!! takže to vím ze zkušenosti!!!!! vidím, že toto forum je pouze pro dementy co dokazijen urazet

 

Pane Inženýre, pletete si jabka a hrušky, útlumový článek se za modem dával v případě, že byl vysoký signál v dopředném směru, ale tady poukazujete na zpětný směr (který je mimochodem v pořádku) nebo na SNR a to jste potom úplně mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, již téměř 2 měsíce se potýkám s problémem pomalého internetu. Původně jsem měl 25Mbit a začalo to zlobit, nahlásil jsem poruchu ale protože jsem si říkal že to možná bude modemem tak jsem přešel na 60Mbit. Technik přinesl modem, a protože byla zároveň hlášena porucha, tak provedl kontrolu kabeláže, vše bylo u mě v pořádku a najelo to na těch cca 60. Po 14 dnech zase, problémy, nejelo to, znovu jsem nahlásil problém, operátor mi potvrdil že vidí ztrátovost paketů a poslal mi domů znovu technika, ten provedl kontrolu a znovu bylo u mě vše v pořádku. Poruchy se střídají, třeba 3 dny to nejde, pak zase 2 dny jede skoro těch 60, pak zase 2 dny nejede. Mám zapojený router, ale ten i odpojím a vše stejné. Včera mi modem nenajel skoro 5 hodin, pořád se restartoval a blikala kontrolka online, večer to najelo asi na 10Mbit. Dneska to nejde zase skoro vůbec, přikládám obrázky, jestli to bude někomu jasné v čem může být problém. U mě v kabeláži určitě problém není a volat na infolinku aby mi sem posílali technika potřetí mi přijde zbytečné. Co radíte. Děkuji

 

http://imageshack.us/photo/my-images/843/net1y.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/198/net2b.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/21/net3z.jpg/

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zkoušel jsem i noťas a je to to samé bohužel, s routerem, bez něho, přez wifinu, přez lan. Je to jenom ten modem bez intgrované wifiny. Někdy je dokonce na modemu aktivní pouze kanál 1 a ne všechny 4 a to pak net nejede vůbec. Kdyby to jelo aspoň těch 10M tak je mi to celkem jedno, ale jelikož se připojuju VPN do práce odpoledne tak 0,5M rychlost je nepoužitelná.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...