Přejít na obsah

Poloviční výpadek


Návštěvník Lynviy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lynviy

Dobrý den,

už po celý jeden týden nám internet funguje jen z poloviny, tzn. funguje pouze prohlížeč, Skype a nic jiného. Máme modem 16 MB/s rychlost a 0,5 MB/s upload a po rychlostních testech máme rychlost/upload v pořádku. Používáme wi-fi, kterou máme nakonfigurovanou správně, zkoušeli jsme restartovat modem i wi-fi, různě přepojit kabely a pořád to nefunguje, tak jak má. Domníváme se, že problém je v UPC, než u nás. Děkuji za všechny rady.

 

Lynviy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas jeste nekde zapnuty firewall,

 

ted jsem to otestoval na mem PC a vysledky me trochu prekvapily, zatimco drive byly porty 135,139,445 blokovane od UPC (Zabezpečeno nebo vypnuto), tak nyni me to ukazuje Otevren, coz neni zrovna moc dobre,vysledek prvniho testu u me je:

3 X Otevřeno

16 X Odmítnuto

0 X Zabezpečeno nebo vypnuto

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lynviy

Po dalším testu (vypnutý FireWall i NOD 32 - ten minule vyplý nebyl) vyšlo:

0 X Otevřeno

0 X Odmítnuto

19 X Zabezpečeno nebo vypnuto

 

Rozšířený test:

0 X Otevřeno

0 X Odmítnuto

30 X Zabezpečeno, nepřítomen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník Lynviy

Dobrý den,

už jsem zjistil proč to nefungovalo.. od UPC mi přišel e-mail, že máme zablokované porty, protože u nás byla nalezena "virová aktivita", takže jsem to s UPC vyřešil, a pod 2 dnech mi to znova zablokují, ale je problém v tom, že mám plně reinstallovaný PC s firewallem, a s antivirem NOD 32 v5 a žádné viry nemám, vyřešil jsem to znova a už potřetí mi poslali e-mail o blokaci portech kvůli "virové aktivitě" a přesto zde žádné viry nemám. Možná je to porucha u UPC robota, který tohle vše hlídá a pořád nás blokuje. Nešlo by nějak udělat, aby nás nekontroloval?

Děkuji za přečtení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je presne jeden z duvodu, proc bych si nikdy nevzal internet od UPC.

U byvale pritelkyne jsem to parkrat zazil - virova aktivita, procisteno cim se dalo, nahlaseno, opet to spustili, druhy den znova. A tak porad dokola.

Takova zverstva se snad nikde jinde nepouzivaji - ani u ADSL, ani u jinych provajdru (nikde jinde jsem tohle nezazil).

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...