Přejít na obsah

Přechod z FP10 na FP25?


Návštěvník Bucky Kid

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bucky Kid

Zdravím vespolek, dostal jsem nabídku na přechod z FP10 na FP25 za zvýhodněnou cenu tak se chci se zeptat stávajících uživatelů FP25 jestli je skutečně mezi FP10 a FP25 znatelný rozdíl. Mi připadá že je to nastejno, technicky je to samozřejmě 2.5x rychlejší ale jde mi o to jestli to navýšení rychlosti někde pocítím. Za celou dobu co mám FP10 jsem totiž nezaregistroval moc momentů kdy mě těch 10M nějak výrazně limitovalo, jak při surfování, stahování větších věcí nebo přehrávání streamovaného videa -- ale možná v tom rozdíl je? Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při procházení webu, přehrávání videí, telefonování rozdíl poznat skoro není. Při stahování nějakého většího souboru je to samozřejmě rychlejší :) pokud z druhé strany není stahování přiškrcené. 25M je dobrý do domácnosti, kde se připojuje více PC a jen se tam běžně surfuje :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze Marek to vystihl docela presne, ja nedavno presel z 25 na 10 a jediny rozdil ktery jsem pocitil je ze obcas pri stahovani vetsich souboru musim vydrzet cekat o neco dele, v uploadu je tech pul mega uplne zanedbatelny rozdil, takze v mem pripade neni co resit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid
Myslim ze Marek to vystihl docela presne, ja nedavno presel z 25 na 10 a jediny rozdil ktery jsem pocitil je ze obcas pri stahovani vetsich souboru musim vydrzet cekat o neco dele, v uploadu je tech pul mega uplne zanedbatelny rozdil, takze v mem pripade neni co resit.

 

Tak to je co jsem předpokládal. U nás doma je k internetu většinu času připojen jen jeden počítač takže se o pásmo s nikým nedělí takže asi není co řešit. Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten stokorunový rozdíl měsíčně nestojí za to jít o tarif níž z 25 na 10. Mimo jiný i proto, že rychlost je udávaná jako maximální. A upload je tragédie celýho UPC, s 1Mb připojit víc PC rovná se sebevraždě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost je sice udavana jako maximalni, ale jak je znamo tak u UPC to tou maximalkou vetsinou vice mene jede,

kdyby byl upload u 25M aspon 3 Mb, tak by to byla motivace k prechodu na vyzsi tarif, ale 1 nebo 1,5 to uz je celkem jedno a rozdil mezi 10 a 25 stejne nepoznam a na 1 az 2 PC + VoIP telefon to staci,

a bracha ma tarif pouze 1M a taky funguje, jasne na stahovani to neni, ale vsechno ostatni na tom vpohode bezi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...