Přejít na obsah

Jste spokojeni s nabídkou/počtem HD kanálů?


Jack_6428

Jste spokojeni s nabídkou/počtem HD kanálů?  

49 hlasů

  1. 1. Jste spokojeni s nabídkou/počtem HD kanálů?

    • Ano
      10
    • Ne
      37
    • HD kanály nepřijímám
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Pepe - dvě věci: Ta zpráva o září byla chybná. Všimni si, že ta zpráva je z dubna. V dubnu byly plány trochu jiné. Mělo to být září, ale pak se to posunulo na říjen. V říjnu začalo testování, ale zatím Nick HD žádný operátor nenabízí jelikož k tomu není čeština. A zadruhé, kde je psané, že se Nick HD musí automaticky objevit v nabídce UPC? I když... :silent:

 

Jinak by mě zajímalo, co si myslí technik a tomus o výsledku ankety. Myslím, že vás to asi moc netěší.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně jsem čekal výsledek vyrovnanější. To, že 77% lidí není spokojeno s HD nabídkou mi přijde trochu zarážející. Zaprvé jsem ani nedoufal, že tolik lidí bude hlasovat a zadruhé to poukazuje na nedostatek ze strany UPC. To by si konečně mělo uvědomit, že její klienti jsou trochu náročnější. A podle mě tato anketa smysl měla. Alespoň se lidi mají kde vyjádřit a může si toho i UPC všimnout. Navíc můžeme vidět, kdo si co myslí. Alespoň mi zákazníci ukázali, že jim to není úplne volné a mají o HD zájem. Pošlu tuhle anketu dál.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

znovu opakuji ze upc zadne hd kanaly nema - to je jen takovy naznak - radeji at vylepsuji obraz u programu nez aby pridavali nekvalitni kanaly - ja nepotrebuji 100 usmudlanych programu - staci treba 30 ale v perfektni kvalite - lidi nevidi tu nekvalitu protoze nemaji poradne tv - dnes si kazdy kupuje sunky za 15 - 20000 a mysli si ze mu ty slupky dobre ukazuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me docela prekvapila anketa kterou jsem udelal zde na foru, podle ni ma okolo 90 % uzivatelu televizor s HD, coz je mozna trochu zkreslene cislo, ale porad je to o hodne vic nez bych cekal.

A z toho plyne ze po HD kanalech asi brzy bude hlad.

Nemusí to být zkreslené. V posledních letech docházelo k velké obměně televizorů a prakticky všechny modely (snad až na pár výjimek) jsou HD, nebo fullHD. Dneska žádná firma nepůjde na trh bez těchto "atributů". (pokud nebudeme brát indické výrobce, např., kteří i dnes vyrábí několik modelů CRT)

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...