Přejít na obsah

Jste spokojeni s nabídkou/počtem HD kanálů?


Jack_6428

Jste spokojeni s nabídkou/počtem HD kanálů?  

49 hlasů

  1. 1. Jste spokojeni s nabídkou/počtem HD kanálů?

    • Ano
      10
    • Ne
      37
    • HD kanály nepřijímám
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Já satelit nainstaloval, dokonce jsem ho chvíli upřednostňoval před kabelem, ale rychle jsem se vrátil nohama na zem, protože satelit mám k jednomu televizoru (s kartou NEXT pak ke dvěma) a když je televizorů víc, tak musím platit víc měsíčních paušálů. Sdílení je sice ještě v provozu, ale spolehnout se na to už nedá. A výpadků je u Skylinku taky víc než dost. K programové nabídce se pak dá napsat jenom tolik, že ji má Skylink dost nešťastne řešenou, jsou tam mixovány programy, jenž se k sobě vůbec nehodí (třeba sport a vážná hudba v balíku HD Plus), což má UPC děláno líp (jsou tam balíky Sport, Dokumenty atd.). Jedině pokud si člověk platí všechno, tak je mu to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Podla mna markiza HD a joj HD v cechach nebude,tak ako nebude na slovensku nova HD,prima HD atd,nakolko vysielatel-programer nedal povolenie k sireniu svojho kanalu v inom state.A vlastne ma to ani netrapi,odpad v podobe tychto kanalov absolutne nesledujem.Prioritou by malo byt pridavanie HD v dokumentoch,prirodopisnych,sportovych.Spektrum HD,Discovery HD,Nat Geo HD,History HD je velmi malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

A zabudol som na Eurosport,ktory ako jediny sportovy kanal vysiela UPC SK v HD kvalite.Je to zalostne malo.A pritom Nova sport,ktory je na slovensku sireny legalne by nemal byt problem vysielat v HD kvalite.Kde to vázne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak vy, ale prostě nemůžu najít v UPC nabídce HD kanálu Nickelodeon

viz. http://www.digizone.cz/aktuality/nickel ... 8&show.y=2

 

//edit: Myšleno že by se to hodilo přidat do nabídky ;)

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...