Přejít na obsah

Novy FW pro STB Handan CV-7000


namec

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

Ok. Prošel jsem všechny muxy a tady je výsledek - Lokalita Zlín-Malenovice, bývalá síť Karneval. Chyby se projevují na všech muxech, snad kromě muxu 4 (tam jsem to teď během testování nepostřehnul). Muxy 6 a 8 jsem neprověřoval - nemám je v objednané nabídce.

 

V této souvislosti jsem ale objevil jiný "problém". Handan 7000 se při přepnutí kanálu z jednoho muxu na kanál v jiném muxu jakoby "vyrestartuje", tj. objeví se úvodní obrazovka s logem UPC. Neprojeví se to pokaždé. Za tu chvilku, co jsem to testoval, se mi to nejčastěji projevilo při přepnutí na kanály z muxu 4, ale stejný problém se vyskytnul i u jiných muxů (ne v takové míře). Co to může být? Je ten Handan 7000 vadný? (u 5000, kterou mám také, a kterou používám jako primární, je to ok).

Verze Firmware u 7000 je V1.26

 

Problém jsem natočil zde:

http://www.youtube.com/watch?v=6xXf9Z2V_EA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V této souvislosti jsem ale objevil jiný "problém". Handan 7000 se při přepnutí kanálu z jednoho muxu na kanál v jiném muxu jakoby "vyrestartuje"

Tak jsem to ted odzkousel a po natazeni noveho FW 1.26 se me to take zacalo resetovat, nepomohl ani reset do tovarniho nastaveni.

Se starym FW 1.22 to nedelalo.

 

Takze pro ostatni nedoporucuju zatim novy FW stahovat, i kdyz si o nej STB rekne sam, tak to odmitnete.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Kdepak asi udělali soudruzi z NDR chybu?

Já teda bláhově myslel,že novým firmwarem se vše změní. Chyba lávky!

Samozřejmě, že kdybych věděl, že to po aktualizaci bude mnohem, mnohem horší, tak bych ji nedělal.

 

Po přepnutí třeba z Nova sport na Primu - tma, po chvíli úvodní logo UPC, tzn. samočinný restart a pak to teprve naběhne.

Někdy je to až po té, co to skočí na kanál, po 3 sek. tma, a opět logo a samočinný restart.

Na displeji přitom pořád svítí číslo kanálu, neukazuje to ty běhající čárky, jako při vypnutí a zapnutí.

Kanály - z Nona Sport na Primu nebo Novu HD, z Eurosport na Barrandov, či Novu HD nebo Primu, Z NGHD na Primu nebo Novu...

 

Samozřejmě že kostičkování, vypadávání zvuku, a samo se otevírající huby na prázdno s opožděným zvukem nezmizely...

 

No nic, jdu jim psát... Dám pak vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Můžete ještě, prosím, napsat lokalitu, ve které vám takto zlobí obraz a zvuk (vypadává/kostičkuje). Případně na jakých kanálech (nebo muxech).

Jakmile budeme mít větší seznam míst s tím, že nejde o lokání problém, tak se snad tím začne konečně někdo v UPC zaobírat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Pro Zby: Lokalita Moravská Ostrava, Novu, Primu

Při přepnutí z Nova Sport, Eurosportu, (Mux 4) na ČT 4 (Mux 1) je to pravidlem.

Zasekávání zvuku a kostičkování - Mux 7 - TV Barrandov, Nova Cinema , dále hlavně v době 19:00-20:00 na Nova HD, Prima HD...

Zítra hodím upload na youtube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...