Přejít na obsah

HBO GO Smart TV LG


Návštěvník VeraDc

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

Tak ano,  většina modelů 2019 má již Android 9

Software history Android P
Philips 2K19 73x4/7504/8x04/8x4/9x4 - ranges

Vzhledem k výše uvedeným informacím tedy předpokládám, že v březnu dojde ke sjednocení všech modelů na Android 10 (tj. u starších se přeskočí Android 9).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Jak píše vpa - zobrazovač a k němu něco na mediální funkce. Osobně to řeším přes PC s W10, protože ten přehraje naprosto vše. Ne nějaký zgrclý Andro-shit, jehož budoucnost je akorát u těch mobilů, protože se MS včas neprobudil a nechal si tento segment trhu utéct.

Dovolil bych si oponovat. Samozřejmě, pokud někomu vyhovuje mít do TV zapojeno PC, nebo NTB, prosím. Pro mě je to ovšem nevyhovující - nemám ho kde u TV vhodně umístit, trvale natažené kabely by taky nepůsobily zrovna esteticky. Taky k pohodlnosti ovládání je třeba řešit nějaké DO. Mám Android box, který je schovaný za TV, takže nic není vidět. Na něm Android 9 a nemám s ním žádný problém. Používám na boxu v podstatě jenom KODI, všechno ovládám jedním DO od TV. Navíc, pokud používáte jen to KODI a jeho doplňky a nechcete Android, do většiny těchto boxů lze nainstalovat CoreELEC.

Ale jak říkám, každý ať si používá to, co mu vyhovuje.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, beepee napsal:

do většiny těchto boxů lze nainstalovat CoreELEC

.. ale s problemami (fora CoreELEC/LibreELEC su plne staznosti na problemy so s905x/w/s912 pri novom 4.x kerneli, raz nejde toto, potom tamto), paradoxne CoreELEC bezi najlepsie na Intel NUC (staci aj Celeron).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler - pravda, na na tahle miniPC jsem si nevzpomněl. Jinak UHD mi bez problémů přehrává i ten Android box.

@quadra2030 - ano, ten CE se stále vyvíjí a myslím, že ještě nejsou stabilní verze, hlavně pro novější procesory. Já jsem používal CE (ev. LE) na RPi, teď jedu na Androidu a zatím jsem neměl potřebu tam cpát něco jiného.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1/22/2020 v 5:13 PM, zby napsal:

tramin, jaký model? Je možné, že nové modely 2019 už mají Andriod 9

Poslední aktualizace pro modely

Philips 2K19 9104 range
Philips 2K18 73x3/7503/7803/8303/8503/8x3/9x3 ranges
Philips 2K17 6412/6482/7002/7502/8102/8602/9002 ranges
 

TPM171E _ 107.001.101.002 – Date: 2019/12/02 - Android Oreo 8.0.0 based software
 

Mám tu OLED 9002, potvrzuji Android 8. Nedávno proběhl nějaký update, ale čeho se týkal netuším.

Kromě úvodního nastavení, kdy při prvním zapnutí nenaběhl Android, ale pouze "hloupá" část a než mě napadlo ji zapnout a vypnout málem letěla se ani jednou nezasekla nic. Jediné co bych vytkl je pomalejší odezva, což vadí hlavně při přepínání kanálů, ale to je spíš trend u všech "chytrých" TV. Neviděl jsem nové LG, ale Sony, také na Androidu, je ještě pomalejší a sladění Androidu a nástavby SONY hůře provedené než u Philipsu. Chromecast i aplikace HBO, Netflix, sledovani.tv fungují bezchybně, ale příjemnější ovládání, AirPlay a i kvalita obrazu je lepší přes Apple TV 4K.

LG, Philips, SONY i Loewe používají identické OLED panely od LG, takže prostředí lze vybírat.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV OLED panely su mozno typovo rovnake (ved je zatial iba jeden vyrobca - LG), ale lisia sa kvalitou (podla toho, co si vyrobca TV objedna a zaplati).. a nehovoriac o obrazovom procesore, ktory tvori podstatnu cast kvality obrazu pri resamplingu - a uprimne, nikto nepozera iba 4K nativny obsah (ktory vyzera vyborne na kazdej 4K TV).

LG pred par rokmi vyrabala aj full HD OLED TV, ta mala tiez kvalitny obraz..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panely se dle mých info neliší, ale další obrazový procesor ano a to citelně. Nejlepší je v mainstreamu prý SONY, pak Philips a až poté paradoxně samotný výrobce panelu LG. Každopádně SONY má ten Android naroubovaný dost zvláštně a to mluvím o loňském top modelu 65" Sony Bravia KD-65AF9

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na HBO GO Smart TV LG

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...