Přejít na obsah

SMiT Conax chipset pairing CAM neodkoduje programy


Návštěvník skorpius

Doporučené příspěvky

Oni ten příjem DVB-C nepíší do těch manuálů možná právě proto,že některé televize nejsou kompatibilní s jediným dostupným CI modulem,který používají nejrozšířenější kabelovky!

 

Kdyby ten televizor neuměl kabelovku nebo satelit,tak by neměl ten CI slot,protože na DVB-T se k ničemu nepoužívá!

U některých televizorů se musí přehodit země umístění přestavit na "všecny",nebo Švédsko,Finsko apod. -na ČR

na některých televizorech CI modul nejde!

 

Nepárovaný CONAX také existuje!Telewizja na karte,RIKOR,MY TV,DIGITALB,MAX TV,HELLO HD,CANAL DIGITAL,FOKUS SAT,KABEL KLASIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on tu nikdo netvrdil, že nepárovaný Conaxu neexistuje, jen se prostě v UPC nepoužívá a používat nebude.

 

To, že se v Čechách v DVB -T nevyužívá kódování neznamená, že jinde ve světě tomu tak není. V Itálii jsem viděl zakódované programy v DVB-T

 

Pokud Vám v TV funguje podle vás modul Smit s párováním, který jste si "někde" pořídil, tak Lica prodává ten samý modul Smit ....

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to shrneme.

To, ze ma CI slot jeste neznamena, ze ma taky DVB-C nebo DVB-S tuner. Tak pul roku zpatky byla rezenze na nejakou prtavou TV do loznice, mela DVB-T i DVB-C, ale kupodivu nemela CI slot (takze v podstate nepouzitelne).

A jeste jsem si vzpomnel - jak zacinala kabelovka v Ostrave-Jih, tak byla potrebna TV, ktera mela tzv. S pasmo (nebo taky kabelove pasmo). Mam ten dojem, ze to byly kanaly nad 41..? Schvalne jsem tehdy kvuli tomu kupoval TV s timhletim. Ale to neni DVB-C..! Spis si myslim, ze ten tvuj monitor ma pouze DVB-T a tecka.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Oni ten příjem DVB-C nepíší do těch manuálů možná právě proto,že některé televize nejsou kompatibilní s jediným dostupným CI modulem,který používají nejrozšířenější kabelovky!

 

A kolik programů jste na té TV naladil? 110 nebo 25 ?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hyko

Dobrý den,

pořídil jsem modul Conax, vše jede, jen mi nejde naladit Prima COOL, LOVE a Ocko, můžete mi někdo poradit kde najdu informace kde jak tyto programy naladim.

Našel jsem tady na foru seznam, ale po zadaní čísla mi žádný kanál nenašel.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bastr T: Vezmeme to poporade, tedka neres CA modul, ten si kldne nekam odloz, ale nejprve zjisti jestli televizor vubec ma digitalni kabelovy DVB-C tuner,

cili pokud mas moznost ladit v kablovem tuneru, tak by jsi mel naladit 110 programu, bez ohledu na to jestli v nem CA modul je nebo ne, pokud neni moznost ladeni, coz u LG zrejme nebude, je potreba prepnout na zemi ktera DVB-C tuner podporuje, coz je zpravidla svedsko, finsko a mozna nejaka dalsi, pokud tedy naladis tech 110 kanalu, tak po te muzes zacit resit problem s CA modulem, pokud nic nenaladis, tak modul zabal a odnes zpet do obchodu, protoze v tomto pripade tvuj televizor DVB-C tuner nema.

 

A jeste pro ty co sem pletou pojmy jako VHF-3, S-pasmo, kabelove pasmo a podobne, tohle se tyka analogoveho vysilani, s digitalem DVB-C to nema nic spolecneho.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hyko
už se to tu psalo, 163,5 MHz (163500 kHz) SR 5000, QAM64. Pravděpodobně nechytáte ani HBO, to vysílá na 170,5 MHz (170500 kHz) SR 5000, QAM64

 

Příště připojte i typ TV na kterém to nemůžete naladit.

 

Ano máte pravdu, HBO taky nejde naladit.

Pokud na TV nastavím v ručním ukládáním uvedené hodnoty tak se mi bohužel žádné další programy nepřidají.

 

TV: Samsung PS50C530C1W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hyko

Zkusil jsem znovu naladit programy, ale Prima Cool, Love, Nova Cinema, HBO mi to opět nenaladilo, nevíte kde by mohla být chyba? Mám modul CONAX, TV: Samsung PS50C530C1W, lolita Blansko, za odpvěď děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...