Přejít na obsah

Přesunutí nahraných pořadů z HD PVR do PC


Návštěvník vigano

Doporučené příspěvky

Návštěvník vigano

Opravdu to funguje. Stačí odšroubovat horní kryt na vypnutém ze sítě HD PVR boxu, vypojit hard disk ze základní desky set top boxu, kabel píchnout do SATA/USB adaptéru (odkaz na ebay.com výše, z Číny je skoro zadarmo), pak adaptér připojit do USB vstupu počítače. Znovu zapojit HD PVR box do zásuvky, aby byl jeho hard disk napájen ze sítě. Na PC spustit Linux Reader pro Windows (freeware) a přes něj stáhnout nahrané pořady do PC. Mají příponu TRP, přehraje je např. KMPlayer nebo BS.Player a to i v HD. Střih je možné provést ve VideoReDo TVSuite V4 a soubor tímto programem převést na libovolný formát. Jen je třeba vybrat jen jednu audio stopu, buď s dabingem, nebo původní znění. Oboje bohužel nezůstane. Je to opravdu jednoduché, musí to zvládnout každý, kdo je jen trošku technicky schopný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Když pročítám tyto návody, vychází mi opravdu nejjednodušší ten převod z výstupu SCART a následná konverze v některém free konvertoru. Sám sice DVD rekorder nemám, ale nahrávám to přes Nero do PC a následně upravuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

To je mi jasné, ale v současné době je stále ještě většina vysílaných pořadů nahrána analogově, takže při kvalitní konverzi je rozdíl okem téměř nezjistitelný. Na přehrávání 3D zatím nemyslím, jsem přesvědčen, že tyto formáty jsou ve stejném stadiu, jako záznamy na pásky v dobách, kdy spolu soutěžily formáty Betamax, VHS a další. Čas teprve ukáže který formát vyhraje. Vsadit dnes na kterýkoliv z nich by mohlo dopadnout stejně, jako kdysi sázka na kvadrofonii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Když pročítám tyto návody, vychází mi opravdu nejjednodušší ten převod z výstupu SCART a následná konverze v některém free konvertoru. Sám sice DVD rekorder nemám, ale nahrávám to přes Nero do PC a následně upravuji.

Dobrý den. Jak propojím SCART a PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...