Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník slavnar

ja dnes kolem devate dostal UBEE (kombi komfort), tv mi jede, ale nejak chaoticky... treba AXN standard ani zpravodajsky kanaly nemam (a imho bych mel mit) , ale net jede porad na 10Mbps, telefon vubec. volal jsem na infolinku a pry by to melo najet co chvila... a furt nic...

 

takze divny, no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ahoj, někde jsem tu četl, že zákazník dostane potvrzující zprávu po zadání objednávky. Přišla Vám tato SMS, pokud ano, kdy? Bylo to hned po zadání, nebo v den návštěvy technika? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slavnar

ja to objednaval telefonem, jedina sms mi dosla o potvrzeni navstevy technika. kazdopadne na lince mi rikali, ze to maji v systemu, jen se to musi automaticky prehodit a ze mam chvili pockat... tak pockam do zitra a pak je budu otravovat dal

 

jinak ted mi rychlost spadla na toto... nic nestahuju, nesdilim a podobne

 

1494165660.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kissman

zavolej na tech. line... nech si zkontrolovat urovne signalu na kanalech jestli se ti tam neco neztraci ;) a pak samozrejme overit stav objednavky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník slavnar
zavolej na tech. line... nech si zkontrolovat urovne signalu na kanalech jestli se ti tam neco neztraci ;) a pak samozrejme overit stav objednavky...

 

tak pry maji "interni problemy s objednavkama" a drou na tom jako negri..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
kašli na telefon, tam ti řeknou jenom to, abys poslal výpověď doporučenym dopisem... napiš normálně přes formulář a oni se ozvou :wink:

 

Sorry že se tak blbě ptám, co jim tam mám přesně napsat.. to že mám lepší nabídku od netboxu ??

Nechápu proč ten NETBOX nevezmeš rovnou? A do výpovědi pro UPC nemusíš psát důvod žádný, prostě vypovídáš smouvu a hotovo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník procvi
kašli na telefon, tam ti řeknou jenom to, abys poslal výpověď doporučenym dopisem... napiš normálně přes formulář a oni se ozvou :wink:

 

Sorry že se tak blbě ptám, co jim tam mám přesně napsat.. to že mám lepší nabídku od netboxu ??

Nechápu proč ten NETBOX nevezmeš rovnou? A do výpovědi pro UPC nemusíš psát důvod žádný, prostě vypovídáš smouvu a hotovo.

 

Protože u nás na ulici ještě nejsou, ale to UPC nemusí vědět :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ctu tady, ze tem, co technik nainstaloval novy modem a zavedl nove rychlosti, internet dlouho potom nesel, nebo hrozne pomalu. Ptam se, technik by mel odejit az po zprovozneni sluzbt, ne? Tedy zkontrolovat, zda internet jde objednanou rychlosti. nebo tomu tak neni?

A vy ho u sebe ubytujete? :) Pokud modem běží, práce technika tím končí. Nic víc neovlivní.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...