Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník cipisekcz
pro klasik a komfort na netu zatim nejsou letáky :(

klasik je obdoba starteru, komfort je obdoba standardu, obsahuje navíc všechny discovery kanály...

 

Chtel bych se zeptat.Kde se doctu:ze balicek komfort obsahuje navic vsechny discovery??Nemohu to nikde najit.Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Záleží na okamžité zátěži serveru.. na 1 Gbps lince mi speedtest klidně ukáže i 15 Mbps, to samé rychlost, dsl... nejspolehlivější je ftp

Kdyžtak zkus www.eri.cz a jejich měřák..

20113658814.png těmhle měřákům něvěřím nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K čemu mi to bude,když nemůžu stahovat z např. share-rapid rychleji než 8000/kBs.Navíc jsem teď zjistil,že jak se mi technik hrabal v síťových připojeních,tak mi to nějak šikovně překopal,že mi nejede VOIP Router a nemůžu se připojit ani k VOIP routeru,ani k wifi routeru,fakt k popukání.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew
K čemu mi to bude,když nemůžu stahovat z např. share-rapid rychleji než 8000/kBs.

no popravdě bych rád viděl tu konektivitu, kterou by share-rapid musel mít, aby stabilně zvládal i takovéhle rychlosti, o vyšších ani nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kissman

jednoznacne merit bud ptp spojenim (se znalosti konektivity protistrany) ci pro ostatni speedtest.net a vybrat si brnensky upc server.

 

rychlost stahovani zalezi take na druhe strane, a pravdepodobnost ze bude mit share-rapid ci jina ceska sharovaci sluzba slusnou konektivitu je temer nulova :D navic se ktomu pricte vytizenost ostatnimi uzivateli a hned ses na tech svych par mb :P

 

to samozrejme ale neni chyba upc ;) az budes mit zmerenou kapacitu linky (ne rychlost stahovani) pak je mozno resit reklamaci vuci upc ;)

 

ps. nezapominej na prepocet jednotek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...