Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Pokud si nyní pořídím nový Kombi balíček, zaplatím 650 Kč za výměnu modemu, bude možné si ho poté odkoupit se slevou 650 Kč?
Raději ho odkoupím, než zaplatit 650 a pak ještě do nich cpát 69Kč měsíčně

Ta výměna za 650 je v ceníku jako servisní zásah, takže obávám, že je to prostě cena za instalaci modemu technikem, pronajatého i koupeného.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jasně, můžeš si s ním podložit stůl, vycpat polštář nebo ho použít jako těžítko. Ale dokud nebude možnost samoinstalace a budeš tedy potřebovat technika aby ten modem zprovoznil, tak to zacvakáš, jedno jestli bude modem tvůj nebo bude pronajatý. Samozřejmě je to moje interpretace, ceník zatím s odkupem nepočítá a tedy ani tu situaci neřeší.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

Technik mi vždy do smlouvy připsal - zákazník si zařízení namontuje sám. Nikdy nic nechtěl a vždy mi jen zařízení přinesl a hned odešel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u mě se technik při instalaci modemu (zažil sem to třikrát) logoval do modemu aby ho nastavil a mám pocit ještě někam aby ten modem zaregistroval. Kontroloval jak nabíhají kanály, sílu signálu apod, takže bez patřičných instrukcí bych nevěděl co s tím. A ty instrukce k dispozici nebyly a zatím nejsou, protože se samoinstalací se zatím nepočítalo.

 

Každopádně samoinstalace by byla super, platit za výjezd a hlavně trčet doma a čekat jak jim to zrovna vyjde je opruz a důvod proč ED3 stále ještě nemám.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jak je to s nějakou administrací modemu s wifi?

Dá se konfigurovat ta wifi (kanál, šifrování, čas vypnutí a zapnutí, VLAN atd?).

Má uživatel k tomu práva?

A jak to bude s modemy, když si je člověk koupí do vlastnictví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s nějakou administrací modemu s wifi?

Dá se konfigurovat ta wifi (kanál, šifrování, čas vypnutí a zapnutí, VLAN atd?).

Má uživatel k tomu práva?

A jak to bude s modemy, když si je člověk koupí do vlastnictví?

Tohle uz se tu resilo, najdi si to ve foru.

 

No ja doufam ze samoistalace modemu nebudou, protoze s tim bude vic problemu nez uzitku.

A ta cena 650 Kc je take podle me za vyjezd technika a instalaci a ne za pronajem, tudiz odkoupenim na tomhle neusetrite.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník filletzz

Zdravim,

nedávno jsem pořídil Fiber Power 100 (modem Ubee EVM3206). První 4 měsíce jsou za 500Kč/měsíc, dále pak 999Kč/měsíc. Uvažoval jsem o přiobjednání Starter TV za 150Kč/měsíc, ale jelikož se objevily nové balíčky tak je volba jasná...

Předpokládám, že zmíněný modem zvládne i 120Mbit, takže když přejdu na balíček KOMBI KOMFORT+ zaplatím pouze 190Kč připojovací poplatek, technik mi nastaví stávající modem na 120Mbit a zapojí set top box. Poté budu platit 749Kč + 98Kč měsíčně. Chápu to správně?

A HD programy půjdou pouze když si připlatím dalších 100Kč měsíčně za lepší set top box?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...