Přejít na obsah

Modul CONAX CAS 7 - výpadek několika programů


HaWe

Doporučené příspěvky

Od neděle se potýkám na své TV Sony Bravia vybavené uvedeným modulem od firmy Lica výpadkem několika programů. Jeví se jako zakódované . Tyto stejné programy při příjmu pomocí STB CV-5000 CINX nadále fungují.

Jedná se o AXN Crime, AXN Scifi, Discovery HD /ten pochopitelně STB nezvládá/, Discovery World, DiscoveryScience a Discovery Travel and Living. Nejprve mne napadlo, že byl nějak omezen balíček Digi Extra v jehož rámci je přijímám. Další programy z toho balíčku / Fishing and Hunting, NG Wild, NG music, Travel Channel/ ale fungují. A jak uvádím, při příjmu pomocí STB jde vše. Že by nějaký chybný zápis či co poslaný na kartu v modulu ? Z odpovědi na písemný dotaz pomocí formuláře mi bylo doporučena "kontrola kabelů". To se mi samozřejmě nezdá. Tak jsem zanechal tel. spojení a uvidím co se bude dít. Máte někdo tipy v čem může být problém ? Díky.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak věc je vyřešena. Již včera večer jsem si všiml, že zápisy předplatného za minulý a současný měsíc se u modulu liší v jednom drobném detailu u tuším osmimístného kódu . Na čtvrté pozici bylo "9" místo správného "D". Tak jsem podle rady tomuse požádal o nový signál a už to funguje. Zajímavé, co všechno se může stát. To tam někdo ťuká ručně, že je takový překlep možný ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tatoch

tak to se mi stalo taky a dnes mi technik poslal refresh a uz to facha ale nejak se mi prohodil HBO HD s EUROSPORTEM HD a nevim jak to dat do poradku....mam modul v CI slotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...