Přejít na obsah

Mění UPC variabilní symbol?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ex

Dnes mě navštívil dealer UPC a tvrdil mi že UPC bude měnit variabilní symbol který byl doteď shodný s číslem klientského ůčtu.

Sdělil mi že to bude uvedeno v měsíčním vyúčtování které mi chodí e-mailem.

Víte o tom někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Při každé změně? A budou se někde původní čísla archivovat?

Kromě toho jim to vnáší poněkud chaos do systému. Měnil jsem před časem službu a poněkud mě vyděsila účtovaná cena, která byla výrazně vyšší, než ta, která byla uvedena v ceníku. Po reklamaci se omlouvali změnou zák. čísla, což jsem zcela nepochopil. Teď mi to částečně dochází, jen si budu muset oravidelně hlídat vyúčtování a mít obavy z každé změny služeb. Je to jako bych při každé změně práce dostával novou občanku.

Ještě jeden poznatek. Už několik dní pozoruji značné zeslabení signálu na kanálech mimo základní mux.

Takže začínám věřit staré poučce, která říká "Každá změna je vždy k horšímu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě přečtení tohoto vlákna jsem se podíval detailně na své elektronické vyúčtování a zjistil jsem že variabilní symbol se mi změnil někdy v 11/2010 aniž bych si toho všiml nebo jsem na toto alespoň emailem upozorněn a já doteď posílám platby na starý variabilní symbol a platby jsou vždy v pořádku zaevidovány . Mám pocit že UPC tedy akceptuje platbu i na předchozí VS ale otázka je jestli je to jenom dočasně než se změnami obeznámí všechny klienty .

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základě přečtení tohoto vlákna jsem se podíval detailně na své elektronické vyúčtování a zjistil jsem že variabilní symbol se mi změnil někdy v 11/2010 aniž bych si toho všiml nebo jsem na toto alespoň emailem upozorněn a já doteď posílám platby na starý variabilní symbol a platby jsou vždy v pořádku zaevidovány . Mám pocit že UPC tedy akceptuje platbu i na předchozí VS ale otázka je jestli je to jenom dočasně než se změnami obeznámí všechny klienty .

Ano UPC si přiřazuje platby jak pod starým tak novým VS :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

Mě se změnil variabilní symbol u obou přípojek, které platím, ale ani na jedné nedošlo ke změně služeb.

Taky by o změně mohli informovat dopředu, aby si člověk nemyslel, že faktura je falešná :) Ale jsem rád, že jsem si ušetřil volání na klientské centrum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Doja

Musím se podělit o zkušenosti se změnou VS. Sám jsem se díky tomuto foru zajímal o změnu mého VS. Byla mě dána odpověď, že došlo ke změně. A tak jsem si v bance změnil VS u inkasa. K mému překvapení o pět dní později se UPC pokusilo provést inkaso na můj starý VS. Samozřejmě neúspěšně. Volám tedy na linku. Operátorka - to není problém dáme si do 5 dnů nový příkaz na inkaso se správným VS. 10 dní se nic nedělo a tak volám znovu, proč si platbu nestáhli. Jiná operátorka - to nejde. A tak začala slovní výměna po které jsem zrušil inkaso a raději budu platit jednorázově každý měsíc sám. Fakt nechápu, jak to tam u nich funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Myslím, že to je názorná ukázka toho, že přílišná horlivost škodí. U inkasa se UPC samo postará, aby platbu dostali, takže běžet na poštu se změnou ješ zbytečné a jak ses sám přesvědčil i kontraproduktivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...