Přejít na obsah

UPC raději vracet STB osobně!


Návštěvník Conquest

Doporučené příspěvky

Tak jsem to vyřešil jinak a nebudu ho muset posílat poštou - objednal jsem třetí CA modul přímo od UPC (2 mám od Lica) a poté, co mi volali jsem jim vysvětlil, že ten CA modul chci jako výměnu za jejich STB, který bych jim rád vrátil, což se vyřeší tak, že mi technik CA modul doveze a STB oproti potvrzení odveze. Myslím, že by Lica měla zareagovat s cenami - když uvážím, že jejich CA moduly mne stály každý 1500,- včetně "poštovného a balného" a od UPC je za 999,- včetně bezplatného dovezení.... :D

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale stejně svým způsobem divný. Já když si objednám STB, tak mi ho taky nepošlou poštou, ale přijede technik a předá mí ho. A já podepíšu papír o převzetí. Alespoň takhle to bylo u mě (pravda - je to už nějaký ten pátek - to ještě všeobecně fungovala normálnost). Takže logické a normální by bylo, že když chci STB vrátit, tak by zase měl přijet technik, zařízení si ode mě převzít a nechat mi kopii nějakýho ofocielního papíru o tom, že jsem přístroj odevzdal. (ale já, i v této zvláštní době, ještě stále používám selský rozum, který se dnes nějak ze zásady nenosí)

Zas tak moc divné to není. Když jede technik k Vám musí zkontrolovat zda je vše OK, podepsat smlouvu, zapojit v LB atd. Když službu ukončujete, už k Vám nikdo prakticky nemusí. Proč tedy platit technikovi za vyzvednutí zařízení.

Je to všechno ve výsledku o penězích :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

A hlavně při získávání nového zákazníka se logicky poskytovatel chová jinak (vstřícněji), než při jeho ztrátě. A to platí ve všech oblastech prodeje zboží a služeb v tržním hospodářství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...