Přejít na obsah

UPC raději vracet STB osobně!


Návštěvník Conquest

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Já mám "koupený" CAmodul, ten vracet nebudu, ale v něm mám za 200,- zapůjčenou kartu UPC.

Tu bych asi za těch 200,- rád vyměnil.

Tedy ne teď, ale v případě, že bych s UPC případně s tímto systémem kryptování DVB-C končil já, nebo samo UPC. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Ten CI modul stojí samotný cca 1080kč,což je o hodně víc než 200kč za kartu,a bez ní je ten upravený CI modul na nic!Takže by bylo lepší,pokud to nebudu potřebovat a bude to v ořádku to někomu kompletně prodat za víc než těch 200kč!U set-top-boxu by to bylo ještě markantnější!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Kupování zařízení do osobního vlastnictví nemá nic společného s uzavíráním a ukončováním smlouvy s UPC!-To je nezávislé na sobě!Zařízení se dá koupit ikdyž není uzavřená smlouva-nikde se na to neptají!-akorát se zeptají na operaátora kvůli zjištění kompatibility(pouze se do kolonky"operator"zapíěe UPC)!UPC ukončí operátorskou smlouvu bez ohledu na to,jestli mám zařítení nebo ne!-To v ní zapsané není,když není pujčené od nich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Do osobního vlastnictví se prodává i v oficielních obchodech např DVB-C shop.V každém případě to nemá nic společného se smlouvami s UPC a jejich ukončováním!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Bastr: To co píšeš víš? Nebo si to jen myslíš?

Když jsem kupoval od Lica CAM, tak si ověřovali, že mám smlouvu s UPC na digitální televizi.

A tu zálohu jsem platil UPC.

 

Karta je stále v majetku UPC a je vedená k mé smlouvě. Když vypovím službu, tak kartu ze systému zruší.

V tom případě přestane fungovat i CAM, protože se spárovaný s tou kartou.

 

Ano, můžu prodat CAM, ale bez karty a ten CAM samotný bude opět novému majiteli na nic (v síti UPC), do té doby, než mu UPC půjčí novou spárovanou kartu s konkrétním CAM.

 

Nevím jestli to UPC udělá, přesně jak píše HaWe nebo Standa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bastr

Vim to!

Proč by se to prodávalo bez karty,když tam je?Až by si kdokoli sjednal smlouvu s UPC,tak mu to pujde také u něj,když to bude komplet CI modul s kartou,jak byl koupen!

Když se ukončí smlouva s UPC,tak vypnou zásuvku u přívodu na chodbě!

Kartu nemohou na dálku nijak vypínat,protože nikdo nemá zapnutou televizi

nonstop,nebo může mít kartu úplně vyndanou z televize a televizi odpojenou

ze zásuvky kabelové tv apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...