Přejít na obsah

UPC raději vracet STB osobně!


Návštěvník Conquest

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bastr

Vrátějí také peníze za ten set-top-box,za které jsem ho koupil?Proč se musí vracet,když si ho před tím musím koupit!-To by mi ho měli nechat a nebo mě když už navrhnout odprodej!

Když si ho koupím jinde,než u UPC,nebo si koupím televizor s vestavěným DVB-C tunerem,tak doufám problém s"vypořádáním s UPC žádný není?

To je nejlepší si pokud to rochu jde si raději ušetřit nějaké peníze na vlastní přístroj!

Problém je,že těch DVB-C přijímačůje na trhu strašmě málo amívají problémy s kompatibilitou s kabelovou sítí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník PetrS

Na lince mi řeknou co mám od nich "půjčené"?

 

Mě teď nedávno volal někdo s UPC a nabízel HD box - mám jen karty žádný stb nemám půjčený....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarava

Po zhlédnutí tohoto pořadu, mám obavu až budu končit u teto firmy.Mám stb a kartu od f.LICA.Kdybych to poslal najednou tak mi něco mužou upřit.Śkoda že nemaji kancl na osobní předání.Možná schválně.Pan Malina mě vubec nepřesvědčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Když jsem ještě bydlel u rodičů, bylo s UPC sjednáno, že si pro modem přijde technik. Byl domluven konkrétní den i čas. Namísto technika přišel za pár měsíců dopis od úplně jiné firmy, co koupila dluh ve výši 5.000,-.

 

A ještě mám jednu výbornou historku o tom, jak jsme na začátku UPC prosili, aby nás připojili. Oni nás nepřipojili, nedalo se jim dovolat, ale posílali půl roku faktury. Na jejich infolince jsem osobně strávil tři hodiny (tedy 180min. - mnoho pokusů) čekání. Za 5,50 Kč/min. Jen abych odvrátil to, co si UPC tedy nakonec vzalo "až" při ukončení smlouvy.

 

No a když jsem se stěhoval od rodičů do vlastního, že nevíte co jsem zjistil? V mém novém bytě v novostavbě není společná televizní anténa, jen telefonní zásuvka a UPC. Satelit dle domovního řádu můj bezbalkonový byt mít nesmí a s O2 také nechci mít nic společného.

 

Tak jsem zase u UPC a připravuji si pevné nervy při případném stěhování. Jo a zjistil jsem, že dráty které přímo před oknem vidím jsou optické kabely pardubické edery, která ale kvůli jednomu bytu přípojku 20/20mbps zkrátka nezřídí. :-)

 

Žádný domovní řád nemůže zakázat instalovat satelit. Brzy budemem mít tisícovku instalací držáku satelitu na plastové okno. Koukněte na http://www.susaknaokno.cz Držáky které vyrábíme jsou lehce montovatelné, ale také odmontovatelné, pokud se stěhujete. To je také důvod proč vám to nikdo zakázat nemůže-není pevně spojeno se stavbou...... S UPC bych ihned skončil, jsou velmi nekorektní k zákazníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

On to nezakazuje, jen přesně vymezuje jak a kam ji lze umístit (+vylučuje jakékoli jiné umístění) a bezbalkonový byt ty podmínky zkrátka nesplňuje. A ano, vím o tom, že ze zákona mám nárok si před byt přidělat nějakou anténu, ale nehodlám v žádném případě investovat doquijotsky peníze do obhajoby toho zákona a riskovat tak, že si majitel bytu najde jiného, co se antén týče antén "bezproblémového", nájemce. Takže zakázané to sice být nemusí a nesmí, ale já tam tu anténu stejně dát nemůžu. Možná bych se jinak choval, kdyby ten byt byl můj, jenže není.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Bastr

Vracení se týká jen zapůjčeného zařízení od UPC,na což se s nimi sepíše pronájemní smlouva na konkrétní zařízení!Zařízení zakoupené v DVB-C shopu Licy je zakoupeno do osobního vlastnictví jako každé jiné zboží u každého jiného obchodu!Platí pro něj běžné obchodní podmínky:10.denní lhůta na vrácení nevyhovujícího zboží,dvouletá záruka na zboží,apod.Kupní smlouva je uzavřena pouze mezi DVB-C shopem a zákazníkem a s UPC se při tom nic nepodpisuje-ti o tom nic neví,co si kdo koupí!

Přístroj mohu tedy prodat,věnovat,nebo pokud doslouží,tak ho odněst do ekolikvidace!

Na stránkách DVB-C shopu takhle právě reagovali na obdobné dotazy zákazníků,jako jsou výše ve fóru:jestli se to má někam vracet,jestli za to dostanou peníze apod.

A dodali k tomu:zakoupené zboží se u nich ani jinde nevrací!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...