Přejít na obsah

Pada internet kazdou hodinu.


Návštěvník MaTpacuk

Doporučené příspěvky

Návštěvník MaTpacuk

Mam internet FIber Power 100. Pripojen jsem k internetu pres kabel. Bydlim na Zizkove, Vita Nejedleho.

18 brezna setkal jsem se s takovym problemem, zacal mi padat ineternet. Nejperve to bylo tak ze vubec

jsem nemel pripojeni 3 az 4 hodiny.

Pak jsem konecne byl pripojeny a ted' to zaclo padat presne kazdou hodinu jako kdyby router mel rozvrh

odpojit se za hodinu.... Myslim ze ten problem v routeru, napada me ze proste restartuje po hodine...

Kdo mi s tim muze poradit ?

 

P.s. Dnes jsem volal spravcu internetu, ten prijel zmenil me router, ale problem zustal stejne, nic

nezmenelo... Zkusil jsem zapojit do siti taky jiny notas, ale na nem taky pada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MaTpacuk

Nevim co dela modem restartuje nebo ne, nemam ho u sebe v bytu. Ale muj notebook ukazuje, ze modem restartuje. Technik jen zmenil modem a nic jineho nedelal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MaTpacuk

Neni to tak, pripojen jsem pres kabel a mam vypada mi internet kazdou hodinu. nevim co dela ten modem restartuje nebo ne. A vypadky presne kazdou hodinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Charlie

Chyba ve firmware modemu Cisco EPC3925 , bohuzel novy fw ma problem s cz voice, takze zatim nelze updatovat.

 

Workaround:

1. nastavit si na CPE (pocitac, notebook) MAC adresu tak, aby v retezci byly 2 nuly = ":00:"

 

2. nastavit na web rozhrani modemu leasetime cca 24hod az 1 tyden, potom se bude restartovat "jen" 1x po uplynuti teto doby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...