Přejít na obsah

Doladění nové stanice


Návštěvník 666

Doporučené příspěvky

Návštěvník 666

Mohl by mi někdo pls poradit jak se přidá pouze jedna stanice k seznamu již naladěných stanic? U analogu jsem měl volné kanály kde jsem mohl jednoduše přidávat a ladit.U set tob boxu mám hotový seznam již pouze naladěných kanálů (žádné volné). Asi je to hloupý dotaz, ale já to fakt nemůžu najít. Zoufale nechci nechat znovu ladit všechny programy a pak zase přenastavovat pořadí.

 

Budu to potřebovat např. Pro naladění nové Primy

 

Navíc mám dva set top boxy. Jeden základní dodaný od UPC (Handan...) a koupený KCF - ES 270 SD Zapper. Oba mají jiná menu a u obou nevím...

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Já dávám vždy raději přednost manuálnímu naladění před automatickým.

 

V manuálu k STB je popis jak postupovat při manuálním vyhledávání:

http://www.upc.cz/pdf/Digital_manual_CV_5000_Cinx.pdf /str. 19./.

 

Zatím jsem PRIMU LOVE nehledala, ale někdo v jiném vlákně psal, že ji našel na pozici 110, což by měla být volná pozice /viz seznam MUXu/.

 

Pokud ji nenajdete zkusila bych v Menu - Instalace - Manuální vyhledávání zadat frekvenci 163,5 MHz, Modulace 64 QAM, symbolrate 5000.

 

KCF - ES 270 SD to bude mít určitě podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U všech STB stačí přepnout na Prima Cool chvíli počkat (na obrazovce se může objevit Aktualizuji prosím čekejte) a pak se podívat na poslední předvolbu 110 / 111. Je tam Prima Love.

U STB Kaon se rovnou ladí na předvolbu 12.

 

Dále byla zrušena předvolba z původní pozice Discovery (30) - MUX4

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 666

Díky.

 

U standardního Handanu se Prima Love objevila sama od sebe na pozici 111. Nebylo jí tedy potřeba nijak ladit.

 

U Kaonu jsem ale musel spustit automatické ladění. Naštěstí se stanice nijak moc nepomíchaly. Mám tam vytvořený druhý profil kde mám jen ty fungující stanice (ne HD a ty co nemám). Jen jich asi 10 zmizelo tak jsme je tam dal znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ani prd.

Zapnul jsem STB, po cca. 10ti minutach se objevila aktualizace, a jedine co se stalo, tak zmizla pozice 110 rezerva (ted je 109 jako rezerva a navic zakodovana) a tot vsjo.

Predtim na te 110 rezerve byl z nejakeho duvodu TVP1.

Dal jsem opet rucni vyhledavani, automaticke a nic, proste ten kanal tam nikde neni.

Toz jeste posledni pokus - dal jsem smazat vsechno a nove hledani. Toz jsem ted zvedav.

 

edit: tak se nakonec podarilo - 110 je opet jako rezerva, a na 12 je ten novy kanal.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...