Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

http://www.parabola.cz/zpravicky/14093/skylink-spektrum-hd-bude-v-cestine/

 

"Plně lokalizován"... to jsem zvědav. Ale i kdyby, proč to trvalo tak dlouho? :roll:

 

http://www.parabola.cz/zpravicky/14094/megamax-od-18-dubna-v-madarsku/

 

Velmi rozporuplné pocity, ale uvidíme, jak se ten kanál do prosince zlepší... Zatím mi to příjde jako by se snažili o hybrida Fox Kids a Disney xD s ne moc velkým rozpočtem.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné. Nepochybuji o tom, že CZE u Discovery HD Showcase UPC přidá.

 

Otázkou je, zda-li do nabídky přidá i Animal Planet HD. Kéž by. A to nemluvím o Travel Channel HD, MTVNHD, Spektrum HD, Nat Geo Wild HD a Viasat Nature HD... To bych ale asi po UPC chtěl moc, že ano? :lol:

 

Mimochodem, HBO HD brzy změní logo...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Nechtěl bych spamovat, ale neodpustím si trochu rýpnout od minulého léta defacto UPC nic nepřidávalo a co se týká lokalizace HD programů v češtině to je je přímo katastrofa....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím. Malina sliboval na letošek HD a 3D a to HD je jaksi nikde... Jestli do léta nepřidají alespoň 3 HD programy, bude to dost smutné, vzhledem k tomu, kolik toho chystá Skylink (i když se to nedá přímo srovnávat).

 

Pro ty z UPC, co to tu čtou...

Z HD programů bych prosil o zařazení:

Animal Planet HD

Travel Channel HD

MTVNHD

Spektrum HD

AXN HD

Eurosport 2 HD

Nat Geo Wild HD

Viasat Nature HD

ESPN America HD

 

Díky předem :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Takže reakce na poslední příspěvek : :o kolik jste ochotni platit víc pokud se přidají nové HD programy.... Takže jsem si projel cenovou nabídku v Evropě a programy u UPC a světe div se když to přepočtu finančně a skladbu programů tak jsme na tom dost špatně a to nejenom v programech ale i v ceně. Takže odpověď je jednoduchá : Rád si připlatím bukud bude nabídka převyšovat ostatní země, ale v současné době si nepřiplatím nic, protože v porovnání už takhle je to drahý.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a o kolik jste ochotni platit vic pokud se přidají nové HD programy?

 

Kdyby byl nějaký balíček, tak možná ano. Takhle jsou ale HD programy v nabídce rozděleny do několika balíčků a to se mi moc nelíbí, protože nic není pohromadě a platit Supreme kvůli tomu se mi nechce, když nekoukám úplně na vše, co Supreme obsahuje. Chápu, že třeba Standardem chce UPC nabídnout HD programy všem, ale není to úplně nejlepší řešení imho. Hlavně jde o to, že p. Malina sliboval v prosinci, že letošek bude rok HD, 3D a internetu a bohužel to nikde nevidím a to už bude květen. Doufám teda, že se přidá i několik dalších HD kanálů kromě předvídatelného a dlouho slibovaného Spektrum HD...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...