Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Takze je to jeste jinak,

UPC dnes vydalo tiskouvou zpravu:

 

Praha 15.4.2011.

Společnost UPC nabídne zítra, v sobotu 16. dubna, jako první v České republice přímý přenos fotbalového zápasu v trojrozměrném formátu. Jedná se o slavné ligové derby mezi Realem Madrid a FC Barcelona. Zápas mohou od 22.00 hod sledovat všichni zákazníci digitální televize UPC na televizní stanici SPORT2. Společnost UPC totiž její vysílání volně zpřístupní na pozici označené jako rezerva HD (tovární nastavení 101). Ta bude po dobu utkání označena v programovém průvodci (EPG) jako SPORT2. Na této pozici uvidí přenos zápasu na svých 3D televizorech všichni zákazníci s DVR/HD či HD boxy UPC. Nejslavnější derby španělské ligy bude vysíláno rovněž ve standardní digitální podobě a na standardní pozici této sportovní televizní stanice.

 

Jinak zde je seznam kanalu a muxu podle tovarniho nastaveni UPC:

http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televize Deko se proměnila na kanál Spektrum Home

 

Dnešním dnem začala v Česku a na Slovensku vysílat nová televize Spektrum Home určená všem zájemcům o praktické tipy pro krásnější byt, dům a zahradu. V portfoliu jejího provozovatele Chello Central Europe nahrazuje stanici deko. První den nabídne Spektrum Home premiéry několika atraktivních seriálů vlastní i externí produkce. Vysílatelem kabelové a satelitní televize Spektrum Home je společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

 

http://www.digizone.cz/aktuality/televi ... -spektrum/

http://www.parabola.cz/zpravicky/14081/ ... o-zanikla/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
Nikoliv maďarská poloblitka...
Dokud tam bude ta maďarština...

Tebe sa musi v noci aj snivat o tej madarcine a prebudzas sa urcite spoteny hrozou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@black13: Tak, pokud mám být upřímný, mně ta maďarština vadí více, než samotné reklamy. Opravdu nevidím jediný důvod, aby bylo cokoliv maďarsky v českých verzích kanálů (teď mluvím obecně). Spektrum, stejně jako ještě pár dalších stanic to však vidí jinak. Proto jsem hodně zvědav, co bude 'česká verze' Spektrum HD za paskvil. Taky jsem zvědav, kdy budou konečně kanály z rodiny Discovery Networks komplet česky.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@black13: Tak, pokud mám být upřímný, mně ta maďarština vadí více, než samotné reklamy. Opravdu nevidím jediný důvod, aby bylo cokoliv maďarsky v českých verzích kanálů (teď mluvím obecně). Spektrum, stejně jako ještě pár dalších stanic to však vidí jinak. Proto jsem hodně zvědav, co bude 'česká verze' Spektrum HD za paskvil. Taky jsem zvědav, kdy budou konečně kanály z rodiny Discovery Networks komplet česky.

 

Jacku, zajímalo by mě, proč Ty, jakožto zapřísáhlý nepřítel cizích jazyků v česky lokalizovaných programech, neprotestuješ taky proti rumunštině a angličtině? Proč pořád jenom maďarština?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...