Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník BrkoBrko

Návštěvník s AXN jsem byl já raději jsem se zaregistroval. Mám settopbox, ale AXN HD jsem nenašel ani po novém ladění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na TV přes krám Kaon 109 kanálů. Potřebuji naladit AXN_HD, Barrandov_HD, rezerva_HD1, rezerva_HD2. Zvolím: 314 MHz SR 6900, QAM 64. Ty 4 kanály se mi objeví (upzorňuji, že po přeladění celého spektra se mi objeví jen 13 kanálů - to jen tak mimochodem). Dám OK, kliknu znovu na OK, abych to uložil ................. a hádejte, co se stane. Stále mám pouze těch 109 kanálů. Kam to ten šmejd Kaon ukládá (potvrdil mi, že to uložil !!). Já to nemůžu nikde najít. Kde to je schovaný?

Děkuji

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dělám podle návodu. také ty kanály naladím. Ale po stisknutí OK (k tomu jsem vybídnut) mi to řekne, že nalezl 0 kanálů. Po uložení (stisknutí OK) má opět 109 kanálů. U malé TV má Handana. Zlatý to stroj. Vše se automaticky objeví.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už to mám. Hodina v pr...., všechno spřeházené, komplet nové setřídění. Není to normální. Ani omylem. Jestlipak takové problémy mají třeba majitelé TechniSatu pro kabelovku? Nebo mejitelé jiných STB, než z necivilizované Asie?

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...