Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník black13

myslim, ze ma, hoci iba jeden - investigation discovery; a este filmbox extra - ten myslim u vas nie je

ceske ma ale viac programov, ktore nie su v sk ponuke: golf channel, mezzo, nickelodeon a cs film.

lokalne a reklamne stanice neberiem do uvahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

ID som nenasiel v prehlade na webe a myslel som Filmbox Extra 1, ktory normalne v sucasnosti vysiela 1q5r4o.jpg (ta 1 mi vypadla)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Ahoj včera mi do emailu přišel Dotazník k vyplnění jak by líbil a jestli bych měl zájem o nový připravovaný program.Asi zjištujou jestli je o takový program vůbec zájem a pak se rozhodnou.

Jednalo se o nový program TV NOVA.

V dotazníku bylo i ukázkové programové schéma ,jednalo by se o program Filmový a seriálový ,podle mě něco na principu HBO,ale v menším měřítku,protože několik otázek se týkalo i HBO a jaké pořady sleduji na této stanici.(např.Na stojáka).

Byly tam také otázky typu,kolik jsem ochoten za tento program měsíčně platit a otázka zněla zda je pro mě 189kč/měs. je hodně a zda bych si za tuto cenu program objednal,nebo za 249/měs. tento program i ze službou VOYO.

Abych řekl pravdu tak mě ani jedna nabídka nezaujala.

Nevíte o tom novém programu někdo něco víc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha - Televize Nova požádala v pátek Radu pro rozhlasové a televizní vysílání o změnu názvu z Kanálu 5 na konkrétní název "fanda". ČTK to řekl informovaný zdroj.

 

Název fanda znamená fanouška, a to nejen sportovního, ale i kulturního. Nova má nyní čtyři stanice, a to Nova, Nova Cinema, československou verzi hudební stanice MTV a sportovní kanál Nova Sport.

"Kanál bude zaměřený na muže. Mají to specifikované jako na převážně mužskou část diváků všech věkových kategorií, nikoliv dětí," uvedla tehdy předsedkyně rady Kateřina Kalistová. Časový rozsah vysílání má být 18 až 20 hodin denně.

 

Nová stanice má být zaměřena na sport, dramatickou a dokumentární tvorbu převážně americké provenience. Divákům nabídne především akční, kriminální a sci-fi filmy. Ze sportů zejména fotbal, hokej a motorismus.

 

Nikde nepíšou že se má platit ,za nový program.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanál 5„fanda“, tedy připravovaný pátý program televize Nova (a třetí neplacený kanál této televizní skupiny) . Podle dosavadních informací by pátý program Novy měl vysílat pozemní cestou a celoplošně

 

fanda-nova-1-thumb.jpg

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...