Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

No nic ve zlém, ale změna typu nové logo u programu ....... myslím, že změna by byla přidání nějakého nového programu..... ale takhle :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jasper27

Tak jsem psal co mají v plánu s HD programy,že bych přešel asi ke Skylinku a toto mě odpověděli:

Velice se Vám omlouváme za předchozí informaci. Dle upřesnění bude k datu 01. 05. 2011 naveden program History HD: jedná dokumenty o historii země a událostech, které psali historii.

 

Za případné nejasnosti se Vám velice omlouváme.

 

Tak nevim jestli si dělají srandu nebo tam vůbec neví,která bije.

 

A zprávička:

http://zpravy.e15.cz/byznys/technologie ... xe15nazive

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé, takže v květnu asi zdá se nepřidají nic? Přesun kanálů z jednoho balíčku do druhého se přece nedá označovat za nový kanál...kde to jsme? A LeoTV? Super, už vidím, jak to všichni dopoledne sjíždějí. Ještě ať přidají Metropol TV a bude to senzační rozšíření nabídky jak řemen. Snad se mýlím. :(

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ještě ať přidají Metropol TV a bude to senzační rozšíření nabídky jak řemen. :(

No my už Metropol TV nějaký ten měsíc v nabídce máme. Určitě je i ve více lokalitách než jen na Praze 11, jak je uvedeno v Seznamu multilplexu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jak už jsem psal počkám do půli května a papá pokud zůstane setrvalý stav. Nepovažuji změnu loga a nebo přesuny stávajících kanálů za nějakou změnu. V současné době respektivě od 1.5.2011 má skylink 16 HD programů.... UPC 12. A to nemluvím, že nabídka u skylinku je levnější. Nevím jestli tady to forum vůbec čtou, ale jestli jo tak je jim to asi jedno, že budou mít odliv zákazníků. Reakce na konkurenci zatím žádná..... :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...