Přejít na obsah

Melo by mi jet UPC Registrace?


Návštěvník Trooll

Doporučené příspěvky

Návštěvník Trooll

jj tak to delam, smlouvu mam 2408244 a heslo pouzivam to co mi prislo na papiru od UPC na prihlaseni na email.

 

 

"jěšte jednou, prosím

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo."

 

EDIT: ale co ted zkousim tak ty od upc co mam i na prihlaseni na upcmail.cz tak mi taky nejdou, pise ze ucet neexistuje. Tak kam bych se mel s timto problemem obratit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak to delam, smlouvu mam 2408244 a heslo pouzivam to co mi prislo na papiru od UPC na prihlaseni na email.

 

 

"jěšte jednou, prosím

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo."

 

EDIT: ale co ted zkousim tak ty od upc co mam i na prihlaseni na upcmail.cz tak mi taky nejdou, pise ze ucet neexistuje. Tak kam bych se mel s timto problemem obratit?

Na registrace.upc.cz určitě nepůjde heslo na mail :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Trooll

cituji web upc

 

" * Osobní číslo odpovídá číslu smlouvy ve zkráceném tvaru bez pomlčky a čísla za pomlckou. Osobní číslo také je, pokud platíte složenkou, variabilní symbol a to bez poslední číslice. Osobní číslo by se mělo pohybovat v rozmezí od 100 000 do 1 400 000.Prvotní heslo, pokud jste si ho už nezměnili, je shodné s heslem do Vaší e-mailové schránky (to Vám bylo sděleno při instalaci služby UPC Vysokorychlostní Internet)."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ta registrace.upc.cz slouží primárně těm zákazníkům kteří ještě stále mají přístup na web omezený na jednu MAC adresu. Tam si mohou nastavit novou aby nemuseli volat na UPC. Je to malá část Prahy (pár ulic) kde je rozdílná síť a funguje to takto.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...