Přejít na obsah

Jak provést přechod z TURBO 2000 na TURBO 1000


JirkaP

Doporučené příspěvky

Jake mate zkusenosti se zmenou tarifu a nasledne zmeny ve vyuctovani ?

Ptam se protoze jsem v polovine kvetna zazadal o zmenu internetoveho tarifu z Turbo 2000 na Turbo 1000, zmena problehla k 1. červenci, ovsem ve vyuctovani v SIPU za cervenec je porad ta stejna platba jako bych mel Turbo 2000 :x

Tak po rozhovoru s infolinku byl muj problem s vyuctovanim vyresen.

Jako duvod techto nesrovnalosti me byl na infolince sdelen tento: K vyuctovani sluzeb v SIPU napr. za cervenec dochazi jiz v polovine predchoziho mesice tzn. 15.cervna, a cena je vypocitavana z aktualniho mesice - tzn. take z cervna - kdy jsem mel jeste T2000 :x , v srpnu mi pry cenu dorovnaji.

Nechapu proc nevypocitaji cenu z cervence, kdyz uz minimalne mesic vedi o tom ze v cervenci budu mit jiny tarif a nebo, proc o tomto problemu alespon nedaji dopredu vedet.

Zajimalo by me co by se stalo v zari, kdybych se neozval, jeslti by strhli pomernou cast za cervanec a nebo by proste zmena v uctovani probehla az od zari a tim padem bych vlastne platil v cervenci stale za Turbo 2000 ackoliv fyzicky mam jiz T 1000. :evil:

 

Doplneno: v SIPU za mesic srpen je cena opravdu dorovnana, takze uz je to OK.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz to u Karnevalu resim tak, ze zadavam maximalni limit v sipo. Pak , kdyz mi prijde castka kterou mi nauctovali nepravem, a nebo zapomeli kvuli zmene sluzby oductovat prijde pouze slozenka a ja zaplatim jen to co je spravne. A protoze se to deje casto, jsem i casto na poste. Je to ale lepsi nez to neustale resit s tema hovadkama na infu. Tam totiz vzdycky jakoby neco "udelaj" a "zaridej" a pristi vyuctovani ja naprosto stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Honza007

Včera v 9:00 jsem přes objednávkový formulář zažádal o snížení z T2000 na T1000 a komplet na mini. Přesto,že jsem uvedl email i telefon, tak mě zatim nekontaktovali, ani nenapsali na mail, že změnu akceptují.

Těším se na to, jak se budu dohadovat k jakému datu jsem změnu udělal.

 

Nevíte jak zjistit, že změnu akceptovali a já nemusel volat na infolinku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Nevíte jak zjistit, že změnu akceptovali a já nemusel volat na infolinku?

Pošli jim mail, třeba na adresu internet@karneval.cz a pro jistotu ještě kopii na info@karneval.cz.

Ten jejich formulář na webových stránkách je naprosto na nic, nevím, jestli jim nefunguje nebo jestli na něj prostě nereagují. Navíc, když to pošleš mailem, tak budeš mít alespoň kopii toho mailu, že jsi jim to skutečně posílal. Když to odešleš z toho formuláře, tak nemáš v ruce vůbec nic a můžou ti klidně tvrdit, žes nic neposílal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Na formulář reagují, mě se ozvali po 4 pracovních dnech, také na snížení tarifu. Který konkrétní den do dostanou je úplně jedno, protože maj 1 měsíc lhůtu na změnu, která běží od 1. následujícího měsíce.

Takže jeden den sem nebo tam hraje roli pouze kdybys to řešil na konci měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Změna v SIPU proběhne i bez "žhavení" info linky.Účtuje systém,automaticky.Z toho důvodu ani není bohužel schopen promítnout změnu tarifu do následujícího SIPA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...