Přejít na obsah

Jak provést přechod z TURBO 2000 na TURBO 1000


JirkaP

Doporučené příspěvky

Zjistil jsem, že mi bude dostačovat TURBO 1000, a chtěl bych se zeptat jestli je následující postup možný.

 

Zruším TURBO 2000, zaplatím poplatek za zrušení 500,- Kč, ale dostanu vráceno vratnou zálohu na modem 1000,- Kč.

 

OBRATEM si přihlásím TURBO 1000. - 2 měsíce budu platit jen 500 ( jako za TURBO 250 - úspora 2 x 300 Kč )

- 2 měsíce budu mít rychlost TURBO 2000

- za modem nic nezaplatím

- za instalaci nic nezaplatím

 

Předpokládám, že by mohlo být více uživatelů, co toto provedou, protože současně zruším "Komplet" a dám se"Mini". :D

Což dřívě nešlo mít "Mini" a k tomu "internet", ale teď už ANO !!!

 

A mě by zajímalo, jestli je toto možné, případně jestli si Karneval vyhrazuje nějakou dobu na mé slovo "OBRATEM".

Dík za Vaše názory.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukam tak novy tarifi se jim cim dal vic vyplacej...jeste pred mesicem si mel 1Mbit...ted mas 2Mbit a chce zas 1Mbit za podstatne min penez...zajimave :DDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OBRATEM si přihlásím TURBO 1000. - 2 měsíce budu platit jen 500 ( jako za TURBO 250 - úspora 2 x 300 Kč )

- 2 měsíce budu mít rychlost TURBO 2000

- za modem nic nezaplatím

- za instalaci nic nezaplatím

 

 

Nebudu se vyjadřovat k těm machinacím, ale jen k tomu principu. Nevím totiž, jestli to trochu nemotáš, já bych to viděl jinak. Asi nemůžeš mít rychlost 2000, přihlášenou 1000 a platit za 250.

 

S ohledem na tu tvoji vytouženou konečnou rychlost 1000 máš podle mého dvě možnosti:


  1. 1) projevit zájem o 250, budeš dva měsíce platit její cenu a mít rychlost na vyzkoušení 1000 - po těch dvou měsících začnech platit regulérní cenu za 1000 a rychlost ti zůstane
    2) projevit zájem o 1000, dva měsíce budeš platit platit její cenu, ale budeš mít rychlost na vyzkoušení 2000 - po těch dvou měsících se rozhodneš zůstat u stejné ceny a přejdeš na nižší rychlost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2) projevit zájem o 1000, dva měsíce budeš platit platit její cenu, ale budeš mít rychlost na vyzkoušení 2000 - po těch dvou měsících se rozhodneš zůstat u stejné ceny a přejdeš na nižší rychlost

 

Tuto variantu jsem měl na mysli.

Výhody : návrat zálohy za modem (1000,- Kč)

dva měsíce rychlejší internet ( Turbo 2000) za nižší cenu - což by zaplatilo pokutu 500,- Kč

mě osobně bude asi 10 GB stačit tak proč platit více. :D

 

 

jenom jestli nejsou nekde v ceniku schovany pokuty za odhlaseni a prihlaseni sluzby.....na televizi to rozhodne bejvavalo....

 

Přesně na tohle jsem se ptal.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ten přechod z TURBA 2000 na TURBO 1000 provedl jak se má - seriózně, a bude mne to stát 500,- Kč.

 

Na infolince tvrdila, že už bych nebyl "Nový zákazník" a neměl bych nárok na 2 měsíce zvýhodnění.

Při zrušení bych musel nejdříve vrátit modem, pak by mi vrátili zálohu. A pak teprve až bych modem vrátil, tak bych si mohl znovu zažádat o připojení.

 

Jinými slovy za Ty trable by to nestálo. :wink:

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne...vis, ze odjizdis na prazdniny pryc a nechces platit zbytecne dva mesice 7 stovek za hbo, tak to terminovane odhlasis a prihlasis...a usetris 1200...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...