Přejít na obsah

TV + DVB-C = 22kanalu z 98


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PcBuh

Tak jsem udělal objev , modul s kartou jde bez problémů v STB co tu ještě mam od UPC , tam karta jede jak má a není problém. problém je když dám modul do TV a je konec.

 

Tak nevím , mam tu dva moduly stejného modelu a jeden jde a druhý jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Vyzkoušej ještě zda televizor kartu s modulem "vidí". V menu Common Interface by se ti karta a stav předplatného měla objevit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Tak mam modul z reklamace doma , modul je OK jen v TV co máme doma nejde , tak jsem si koupil kousek hliníku a plastu které teď můžu akorát tak nechat v šuplíku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Neviděl bych to tak černě, problém bude v nastavení země příjmu, resp. vyzkoušel bych i ruční ladění. V obchodě jsem tento typ TV s menší úhl. viděl naladěnou na UPC s modulem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh
Tak diky za dulezite info - TV Toshiba 46SV685DG pro UPC kabelovku NEVHODNA.

 

nn . můj druhej modul co je rok starej jede jak má na obou TV , problém je že LICA nedávno začala brat od jiného dodavatele

 

Neviděl bych to tak černě, problém bude v nastavení země příjmu, resp. vyzkoušel bych i ruční ladění. V obchodě jsem tento typ TV s menší úhl. viděl naladěnou na UPC s modulem....
Ruční ladění bych rozhodně vyzkoušel. Já mám sice Sony, ale vzpomínám, že při automatickém, resp úplném ladění to nenašlo vše a musel jsem dát ruční.

 

Tento problém už nemám , TV už najde 127stanic ale jen dvě nebo tři hrajou , nejsou kódované

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...