Přejít na obsah

Karneval - light 512/150 ??


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

Pokud jde o DC++ a verejnou ci neverejnou IP, tak jsem si nedavno udelal malej testik:

na DC++ jsem byl pripojen na hub CZ Anfra (pocet uzivatelu byl 2980 a sdileno 108 TB dat)

zadal jsem vyhledavat film Snowboardaci, pocet nalezenych vysledku byl:

s neverejnou IP - passiv: 118 nalezenych

s verejnou IP - aktiv: 240 nalezenych.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

worm: Samozřejmě že se držím ceníku- neodpovídá to snad? web: myslím malý velmi specializovaný web pro hackery a vývojáře- jen blog, projekty, návody, dokumentace., pár stovek návštěv denně, minimum downloadů. Placený hosting nikdy nebude mít dostatečnou flexibilitu, a housingy jsou sice fajn, ale cenou úplně jinde. btw ten web by nejspíš běžel přímo v AP-čku, abych mohl vypínat na noc PC :)

 

tomus: Jenže když nejde o starý profláknutý blbosti, tak seš rád když to vůbec někdo má. A každou třetí věc si nestáhneš (a pravděpodobně to bude čímdál horší).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak utichla diskuse o novych tarifech. Tak jsem teda hooodne zvedavy, s cim (a zda vubec s necim) Karneval prijde. Byla tu rec o prvni pulce unora... Tak uvidime. Jinak co myslite ze je lepsi? Karneval light nebo pripojeni pres lokalni WiFi 256kbit s limitem 300MB/den za cca 450/mesic? Bojim se, aby ta WiFina nebyla prilis pretizena - prece jen nelicencovane pasmo na sidlisti muze byt problem.

Diky za nazory

ToP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zminovanej strejda s ADSL na tom asi nepari gamesy ze? :-) .. on by si totiz taky v 8 vecer kulovy zahral s tema pingama, co mu tam naskoci, kdy na to hupnou vsichni adolescenti.

 

Jestli je cena o 2 stovky vyssi nebo nizsi si myslim nehraje roli. Ja byt provider, tak rozhodne nestojim o zakazniky, kteri ke mne prisli kvuli tomu, ze mam o 50Kc levnejsi pripojeni, protoze ode mne hned utecou, jak se jim naskytne pripojeni o 20Kc levnejsi.

Proto se ani nedivim kabelovkam, ze se jim do nizsich tarifu nechce .. jeste pred rokem byla psychologicka hranice 1000Kc .. ted uz se krici o 500Kc .. za 2 roky to bude 200Kc .. nizsi trzby, splatky za investice porad stejny. Daleko vyhodnejsi je udrzet si lidi, co mi lepi 1200 mesicne a tem poradne pustit, zvlast kdyz jsou v siti znacne rezervy.

 

Rikam .. potencionalniho zakaznika, ktery mne tluce o hlavu nabidkou ADSL, ze ho vyjde o 200Kc levneji, pac tu linku by platil stejne . .toho bych poslal ... si to ADSL zaridit :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je výkřik do tmy a nemám rád když někdo háže něco do stejného pytle.Moh bych z fleku vyjmenovat lokality, kde kabelovka má pingy skokově přes 100ms a dokonce má ztrátovost paketů...ADSL mám již skoro třetí rok a nikdy jsem neměl pingy horší na CZ servery než 25ms (IOL) .Ted mám Nextra Fun 2Mbit v síti Telenor a pingy jsou lepší než ve většině kabelovek. Po celý den jsou odezvy většinou pod 10ms maximálně však 12-14 ms (na CZ servery např. seznam.cz apod.).Nikdy jsem nezažil na ADSL ztrátovost či nepoužitelné pingy.A to hraju skoro denně NHL2005 on-line.

 

Ten zminovanej strejda s ADSL na tom asi nepari gamesy ze? :-) .. on by si totiz taky v 8 vecer kulovy zahral s tema pingama, co mu tam naskoci, kdy na to hupnou vsichni adolescenti.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je výkřik do tmy a nemám rád když někdo háže něco do stejného pytle.Moh bych z fleku vyjmenovat lokality, kde kabelovka má pingy skokově přes 100ms a dokonce má ztrátovost paketů...ADSL mám již skoro třetí rok a nikdy jsem neměl pingy horší na CZ servery než 25ms (IOL) .Ted mám Nextra Fun 2Mbit v síti Telenor a pingy jsou lepší než ve většině kabelovek. Po celý den jsou odezvy většinou pod 10ms maximálně však 12-14 ms (na CZ servery např. seznam.cz apod.).Nikdy jsem nezažil na ADSL ztrátovost či nepoužitelné pingy.A to hraju skoro denně NHL2005 on-line.

 

Ten zminovanej strejda s ADSL na tom asi nepari gamesy ze? :-) .. on by si totiz taky v 8 vecer kulovy zahral s tema pingama, co mu tam naskoci, kdy na to hupnou vsichni adolescenti.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktak, Tomus ma pravdu, pockame s cim Karneval prijde, takhle je to delani uctu bez hostinskeho. Ale to co sem prosaklo zadnou velkou zmenu nenaznacuje, porad je to dosti nesmyslna nabidka a navyseni rychlosti na 512k je kosmeticka zmena oproti steremu Lightu. Kdo koupi 1GB za 590,- kdyz muze nasdilet 20+GB za 1100,-?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kdyby se uz prestali upejpat s tema rychlsotma a byli trochu pokrokovi

a hodili tam

8Mbit 1500

4MBit 1000

2MBit 700

1MBIt 500

Stejne se jen vezou za vostatnima >]

Chci se jeste dozit 30/10 kolik vypoti kabelackej medem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Co kdyby se uz prestali upejpat s tema rychlsotma a byli trochu pokrokovi

a hodili tam

A ma to smysl stale navysovat rychlost bez zvysovani limitu :?: Vzdyt uz ted jsou ty rychlosti a limity nastaveny tak ze pri plne rychlosti ma clovek za den limit vycerpanej :roll::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...