Přejít na obsah

Karneval - light 512/150 ??


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

víte o tom někdo něco? Když tu byl ten jejich agent tak mě přesvedčoval že si muzu porídit kabel net za 590,- na 2 měsice 2000/300 a pak muzu pozadat o light kde prej ma bejt rychlost 512/150 limit 1gb a dokoupeni 1gb za 30 kč?

pokud kecal rad bych s nim este nekdy mluvil pac 1300 za net se mi davat nechce a sneka taky nechci diky za info ale z tech stranek karnevalu se mi dela blbe :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

mam tady nabidku karnevalu,ale tak se mi zda ze tohle je blbost karneval ma v nabidce 150/50 to je vse maji to nejak jeste upravovat prej,ale to az v unoru a ten 1gb za 30 kc no nevim je to divny karneval pokud neco takoveho spusti tak urcite bude nejake tiskove prohlaseni a na netu tohle urcite bude taky treba na zive.cz tam je toho dost a prave i tyhle aktualni veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece...neco se urcite chysta, a dealeri to prodavaj dopredu, aby podchytili zakazniky vcas...ale jelikoz tomu vetsinou vubec nerozumi, tak jsou schopny ti nakecat pekny hovadiny...pockal bych 14 dni, nez s tim vylezou oficialne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě bylo řečeno že to teď zrychlujou a do těch 2 měsícu co mě poběží 2 Mbit tak bude ten nejlevnejsi na 512/150 tak jen jestli to slysel este nekdo nebo ne

 

s tema 1GB za 30 kč řikal i ten technik co mě přisel to pripojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je 10 GB za 300 Kc....coz tak odpovida, ne?
no já potřebuju na měsít tak max 4 gb ale spis od 2-3 Gb

protože sleduju jen fora a ne zrovna tohle tak se mi net hodí.Meily a Fora nic vic nic min..na co 2 Mbit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

512k/150k/1G za 590kc plus 30kc/1G je docela dobra nabidka. Sice furt podstatne drazsi nez bezdraty, Netbox i UPC, a bez verejne IP, ale oproti puvodnimu Lightu nebe a dudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Prijde mi to docela fer, akorat ten zaklad mel bejt aspon 3-5GB a bylo by to OK pro normalni uzivatele. 1GB je uboze malo i pro uzivatele, co maji inet jen na mail a www.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...