Přejít na obsah

Karneval - light 512/150 ??


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

No ono by taky dost pomohlo, kdyby Karneval spoluporacoval, a po pravde zverejnil, jak na tom jeho sit je, a kde ho tlaci bota. Pokud ma nevyuzitou paterni kapacitu, mohl by limity zvedat bezbolestne. Pokud mu konektivita nestaci, muze za minimalnich nakladu navysit. Beztak lidi skoro vsechno tahaji jen v ramci CR a draty do NIXu jsou zadarmo.

 

Jestli ma ucpany kabelovy rozvody, a nema volne kanaly po kterych by mohl honit data, tak je v haji, a misto navysovani rychlosti bude bohuzel muset snizovat ceny. Ale tomu moc neverim, penetraci maji dosti ubohou. (cemuz se pri soucasnem pomeru cena/vykon nejde moc divit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty limity bych alespon zdubloval

takze u nejlepsiho tarifu by bylo tak 80-100GB

s cimz se uz da zit, ne? :wink:

S limitama uplne nesouhlasim a musim uznat ze me limitujou alespon

v tom ze se hodne rozmyslim co si stahnout a nekdy si raci nestahnu

nic nez bych bych uzkostlive vybiral co jo a ne, kdyz sem si uz parkrat

vyzkousel a tu nouzovou rychlost a bojim se jik jak cert krize :lol:

Ten limit ma poskytovali zajistit jakousi zaruku ze mu linka vystaci.

Osobne si myslim ze by stacil nakej rozumnej FUP.

Normalni clovek nestahuje 24 hodin a nema furt pustenej pocitac.

Jak sem nekde cet na Slovensku ma Telecom ADSL bez limitu

a diky tomu tam je i treba Chello bez limitu. Tady na tom je videt

ze ti nikdo nechce nabidnout lepsi sluzbu jen o malilinko lepsi jak konkurence.

PS Poplivavani konkurence a srovnavani je spinava obchodni politika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavila jsem se o tom s jedním technikem od Karnevalu a ten říkal, že pokud by neměli limity, tak mají zjištěno, že 4% lidí, kteří se živí přeprodáváním datové kapacity (wifi a vypalováním filmů) by spotřebovalo přes 50% zahraniční konektivity Karnevalu, takže ten by musel zaplatit měsíčně o několik stovek tisíc Kč více a promítnout to do cen všech zákazníků. Limity jsou tedy nastaveny tak, aby naprosto nebrzdily provoz cca 95% zákazníků a přitom účinně bránily těmhle "obchodním aktivitám" některých našich kolegů. Je to tedy prý spíše ochrana normálních zákazníků. A ostatně, limit lze přikoupit (prý stačí poslat email - alé já jsem to nikdy nepotřebovala).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Hm nejak by me zajimalo, jak technik Karnevalu prisel k udaji, ze 4% lidi linku preprodava via WiFi nebo stahuje filmy a nasledne je prodava? ;) Prijde mi to velice usmevne, toto tvrzeni, protoze by to znamenalo, ze Karneval neni poskytovatel kabelove TV, ale FBI ;)

BTW. nepatrim mezi zminovane 4%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a vy teda jako myslite, ze ona 4% mensina (gayove a lesbicky) preprodavaji konektivitu a vypalujou movie and sw? :) To jsem nevedel ze Karneval Media je kryci spolecnost National Security Agency

Tak to abychom obnovili hon na carodejnice, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm nejak by me zajimalo, jak technik Karnevalu prisel k udaji, ze 4% lidi linku preprodava via WiFi nebo stahuje filmy a nasledne je prodava? ;) Prijde mi to velice usmevne, toto tvrzeni, protoze by to znamenalo, ze Karneval neni poskytovatel kabelove TV, ale FBI ;)

BTW. nepatrim mezi zminovane 4%

 

...mimochodem, FBI nema ani techniku, kapacitu natoz pravni ramec takovyho monitoringu dat a komunikacnich linek...to ma na starosti NSA...

Sorry za OFF-TOPIC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze dne 8.2.2005:

 

Vážený pane xxx,

 

V příloze zasílám ceník a další informace o námi poskytovaných službách.

U tarifu Light v dohledné době neuvažujeme o žádných změnách, ani

rychlosti ani ceny, nebo dalších parametrů.

 

Děkujeme za pochopení

 

S pozdravem xxxx

tak nevím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, co je pro ně dohledná doba. Ale taky si myslím, že ještě nějaký ten měsíc se ceny ani limity měnit nebudou. Možná tak v létě by se mohli rozhoupat.

Nicméně jsem se rozhodl, že zainvestuju a pořídím si tu WiFinu, viz předchozí příspěvky v diskusi.

Filmy nestahuju, na normální používání, web, email, ICQ, VoIP mi to bude stačit a cena je o skoro 300 níž než Karveval Light.

ToP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...