Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník natasss

už jsem o tom přemýšlela. jeden univerzální doma mám, ale jen jestli půjde nastavit a najdu na tu kaoňáckou hrůzu kód. Aspoň bych ho konečně využila. Nedávno jsem ho v Lidlu koupila, jen tak pro strýčka Příhodu, vyzkoušela jsem ho a na televizi zabíral. No, tak a večer mám o zábavu postaráno, budu si hrát s ovladačem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi fungoval, ale prc davat 4 kila za ovladac, kdyz je to problem UPC.

No to je pravda. Ale jak tu čtu tu spoustu dní, kdy se něco pořád vyměňuje, na někoho se čeká, protelefonuje se majlant, píšou se e-maily, ............, tak já takové věci (nemám rád čekání, dohadování apod.) řeším individuelně - pokud to jde.

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

Tak další poznatek k novému beta FW......samovolný restart septoboxu též zůstává. Podle mne největší slabinou tohoto přídtroje je komunikace mezi SW a HW (HDD). Nevím jak jsou ty HDD kvalitní, ale to občasné kousání obrazu a samovolné restarty jsou hlavně způsobeny funkcí HDD. Restart hlavně nastane při rychlém přepnutí mezi programy, kdy se nestačí ukončit zápis původního programu a započít záznam nového programu a tak se prostě zrestartuje, aby měl čas si všechno připravit znovu od začátku. Podle mne by tomuto "stroji" hodně pomohlo, kdyby u něho šel vypnout ten neustálý průběžný záznam na HDD. Odpadla by spousta neduhů, zvýšila by se jeho životnost a zrychlila jeho reakce na povely......ale to bohužel nejde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss
Mě to chytlo na poprvé podle názvu, kod ani neznám.Zítra čekám 4 tou výměnu.Tak s hrůzou čekám zda li kaon vydrží alespoň týden :o)))

tak ten můj chytl všechny ostatní přístroje, jen ten Koan ne. A souhlasím s tomusem, proč kupovat o LICA ten stejný, co mi teď doma užírá baterie. Jen ať mi UPC dodá jinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos
Tak další poznatek k novému beta FW......samovolný restart septoboxu též zůstává. Podle mne největší slabinou tohoto přídtroje je komunikace mezi SW a HW (HDD). Nevím jak jsou ty HDD kvalitní, ale to občasné kousání obrazu a samovolné restarty jsou hlavně způsobeny funkcí HDD. Restart hlavně nastane při rychlém přepnutí mezi programy, kdy se nestačí ukončit zápis původního programu a započít záznam nového programu a tak se prostě zrestartuje, aby měl čas si všechno připravit znovu od začátku. Podle mne by tomuto "stroji" hodně pomohlo, kdyby u něho šel vypnout ten neustálý průběžný záznam na HDD. Odpadla by spousta neduhů, zvýšila by se jeho životnost a zrychlila jeho reakce na povely......ale to bohužel nejde!

 

 

Co se týče hdd tak jsou stb které mají hlučnější hdd a u těch se občas sekaly programy, co mám poslední stb ten nejde vubec slyšet,sekání taky vůbec ne,ale zas má jinačí neduhy ( horší kvalita obrazu hlavně sd programy,špatné do,)takže si člověk nevybere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

ctu tu same pozitiva na upc - jo je to opravdu bomba - jenze to tady nikdo nevyresi - tu debilni firmu by uz meli zrusit a predat provozovani teto sluzby nekomu kvalifikovanejsimu - jinak to tu bude za kratkou dobu jak u opi**ku v pralese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...