Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Nome

Zdravim, mam hloupej dotaz. Po zesnulem pribuznem mi doma skoncil tenhle modem. Mne je k nicemu, mam jineho poskytovatele internetu, a tak se chci zeptat jestli je ten modem nejak sparovany na konkretniho zakaznika. Jde mi o to ze bych se ho rad pokusil prodat, ale nevim jestli se s tim pripoji nekdo jiny nebo ne, a tudiz jestli to vubec ma cenu zkouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten modem má ze spodní strany štítek se sériovým cislem, pokud je na tom štítku ještě navíc velký červený puntík, tak ho měl tvůj příbuzný koupený a můžeš ho prodat dál, samozřejmě po ukončení smlouvy s UPC, 

pokud tam ten puntík není, tak byl modem pouze v pronájmu a měl bys ho vrátit UPC, jinak hrozí že by UPC mohlo začít vymáhat pokutu za nevrácení modemu, v Praze jsou tuším dvě místa kam ho lze osobně odnést což najdeš na webu UPC, případně zavolej na UPC a podle čísla modemu ze štítku lze ještě ověřit zda to tak skutečně je.

Modem který byl v pronájmu tedy nemá smysl prodávat dál, protože UPC už ho nikomu jinému nespáruje s účtem, protože bude veden jako nevrácené zařízení.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nome

Mockrat diky za informace, modem je koupeny, sam jsem za nej pred zhruba rokem platil :).

Oukej, ale UPC teda ma informace o tom komu patri ktery modem, a pokud to nekomu prodam, dotycny bude muset kontaktovat UPC aby mu to priradili k jeho uctu, a dokud se tak nestane tak se nepripoji, chapu to spravne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Ahoj, už pred nejakou dobou ale i teraz mi padá občas Compal keď zapnem napr. minecraft server, neviete kvôli čomu to je? viem že sa to tuším už riešilo ale nepamätám si kvôli čomu, ale asi riešenim len vlastný router, či?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...