Přejít na obsah

Modem Compal CH7465LG


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník phixion

No, zapol som vcera vecer este 2.4g pasmo (islo mi len cca 20mbit/s) a oddelil ho od 5g pasma a wifi padla komplet po chvili 😄

Upraveno uživatelem phixion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
před 14 hodinami, phixion napsal:

Predtym som mal USB AC WiFi adapter a pri nom mi dokonca spojenie s WiFi padalo.

Některé USB  wifi adaptéry, např. Edimax AC450 Wi-Fi Adapter, neumí horní pásmo 5GHz. které poskytuje Compal. Pokud je Compal donucen vnějším zázsahem (detekce radaru) přepnout na některý vyšší kanál, spojení se logicky přeruší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník phixion
9 hours ago, Adolf.Shitler said:

Místo nákupu nějakých UNIFI bych koupil UTP kabel s koncovkami za stovku Kč a je po problému 🙂

Potreboval by som tak 12 metrov a tahat to cez chodbu alebo vrtat do panelu a to sa mi naozaj nechce riesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Retiree napsal:

Některé USB  wifi adaptéry, např. Edimax AC450 Wi-Fi Adapter, neumí horní pásmo 5GHz. které poskytuje Compal. Pokud je Compal donucen vnějším zázsahem (detekce radaru) přepnout na některý vyšší kanál, spojení se logicky přeruší...

Ak Compal deteguje radarovy signal na DFS pasmach (kanaly 54 a vyssie), mal by sa vzdy preladit na neDFS kanaly 36-48, DFS specifikacia to tak prikazuje.. ale asi sa skor stane, ze sa sice preladi, no prestane vysielat na 5 GHz.. uz mi to niekto tak popisoval, pomohol iba restart.

Samozrejme, idealne riesenie je Ethernet - kabel je kabel..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Compal vysílání nepřeruší, ale dongle ty vyšší kanály neumí....

To varování zřejmě visí na spodku stacku až do resetu modemu...

Spoiler
22-11-2019 17:41:31 warning [AC:22:05:62:A9:F9][DFS] Radar signal detected, DFS sequence applied, channel changed from 64 to 44
22-11-2019 15:07:26 warning [AC:22:05:62:A9:F9][DFS] Radar signal detected, DFS sequence applied, channel changed from 112 to 64
22-11-2019 01:49:06 warning [AC:22:05:62:A9:F9][DFS] Radar signal detected, DFS sequence applied, channel changed from 136 to 112
16-11-2019 12:44:48 warning [AC:22:05:62:A9:F9][DFS] Radar signal detected, DFS sequence applied, channel changed from 64 to 136

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Michele86

Prijde mi divny ze ping testovany na pc pres wifi mel jen 12ms, ale xbox se pohybuje nekde na hranici 32-40ms, pritom je pripojeny kabelem, ktery ma 10 metru. UTPecko ma ztraty az nekde okolo 100m. 

DMZ on, UPnP on, porty jsem nenastavoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Michele86: UTPčko nemá stráty ak sú preň optimálne podmienky, napájacie káble 230V atď. spôsobujú rušenie, nedajbože ešte viesť takýto UTP kábel pri kábloch s častým využitím vysokých prúdov niekoľko A, problémy ale môže spraviť i nesprávne spravený kábel s tienením u ktorého je tienenie zle spracované a zle zapojené do konektorov

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...