Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Tak to je dobra zprava, ty titulky u National Geographic me moc cist nebavilo.

 

takze i na NG se dockame nepresnych prekladu? ... uzasne, jeste ze zustava HD verze nedotcena

 

Tohle jako nechápu, proč to některým vadí? Vźdyť od čeho máte ten digitál, kde si můžete sami zvolit zvukovou stopu. I když přibude česká, tak si můžete přepnout na anglickou. V tom vám přeci nikdo nebrání, takže ani vy nebraňte ostatním. Naopak uvítal bych český dabing i u HD verze - doufám, že se také někdy dočkáme.

 

Otazka je jestli zachovaji anglickou stopu, ale zcela urcite nebudou vysilat titulky, ktere slouzi jako doplnek, protoze ne vsichni rozumi kazde slovo, proto chapu kdyz nekterym vadi prechod na cz dabing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

Hmm tak do konce roku česká audiostopa v NG. Jen jestli si nespletli rok kdy ta audiostopa česká bude..

Co se týká Tv Doma. Tak zrovna tahle stanice mi vůbec nechybí.. Jen a jen samá telenovela. To už raději to upc zatracovaný Public TV ale ještě raději Kino CS..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dívali jste se dnes na novou programovou nabídku na stránkách UPC, které programy můžeme naladit? Samozřejmě jsem je nenaladil, tak jsem jim napsal - technický problém, že pokud to nespraví dle smluvních podmínek tak, že chci slevu. Jó a navíc mi za sra.. UPC 21. 12.2009 naúčtovalo 20% DPH!!!! Tak na to lidi pozor! A třeba jim napsat. Když jsem to zjistil, tak jsem už vyhrožoval Finančním úřadem.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

V tom ceníku jsem si všiml akorát NG Wild a NG Music u balíčku plus.. Takže asi tyhle dva programy můžem v brzké době očekávat.. Nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...