Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
našli jste někde tu omluvu za NG WILD a NG MUSIC na tom webu

 

Ano. Když si klikneš v sekci digitální kabelové televize na nabídku Supreme nebo balíček Plus a dále pak na záložku programy, tak tam dole je ta omluva:

"Programy NG Wild a NG Music budou nasazeny po formálním uzavření smluvního vztahu. Klientům se omlouváme za uvedení programů v letáku digitální kabelové televize."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našli jste někde tu omluvu za NG WILD a NG MUSIC na tom webu

 

Ano. Když si klikneš v sekci digitální kabelové televize na nabídku Supreme nebo balíček Plus a dále pak na záložku programy, tak tam dole je ta omluva:

"Programy NG Wild a NG Music budou nasazeny po formálním uzavření smluvního vztahu. Klientům se omlouváme za uvedení programů v letáku digitální kabelové televize."

dík :)

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník klofan

Ale stejně to nic nemění na tom, že je to jejich průšvih a klamavá reklama. Nevím, proč bych měl platit do dnešního dne plnou cenu balíčku PLUS, když za období 1.1.2010 až 6.1.2010 nabízeli výše uvedený rozsah programů a ještě ke všemu navíc v extra placeném balíčku. Na tu jejich omluvu z vysoka kašlu, jelikož to samé bylo i s ČT HD. Snad se mohli poučit. Poslat je tak akorát do kopru, jako jsem to udělal já...

Omluvu zveřejnili jako obvykle až dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejně to nic nemění na tom, že je to jejich průšvih a klamavá reklama. Nevím, proč bych měl platit do dnešního dne plnou cenu balíčku PLUS, když za období 1.1.2010 až 6.1.2010 nabízeli výše uvedený rozsah programů a ještě ke všemu navíc v extra placeném balíčku. Na tu jejich omluvu z vysoka kašlu, jelikož to samé bylo i s ČT HD. Snad se mohli poučit. Poslat je tak akorát do kopru, jako jsem to udělal já...

Omluvu zveřejnili jako obvykle až dnes.

už bych to nerozpitvával a tuto debatu bych považoval za uzavřenou

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to je úspěch. Minule se nezmohli na nic. Teďka to maj napsané na webu a Malina se omluví v UPC Informuje. Myslím si, že to je zcela korektní a nic lepšího asi nelze čekat. Určitě to je pokrok a já jsem nyní spokojen.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to je úspěch. Minule se nezmohli na nic. Teďka to maj napsané na webu a Malina se omluví v UPC Informuje. Myslím si, že to je zcela korektní a nic lepšího asi nelze čekat. Určitě to je pokrok a já jsem nyní spokojen.

hlavně aby na tu omluvu nezapoměl.měsíc je dlouhá doba :D:D

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

Text požadavku:

Dobrý den. Opravdu si děláte se zákazníků legraci. Já jsem psal, že nejsou dostupné programy NG Wild a NG Music v extra placeném balíčku služeb PLUS. Tudíž na základě Vaší poslední odpovědi, ruším veškeré smlouvy, týkající se kabelové televize. Berte to jako výpověď z poskytování služeb digitální tv dle Vašich Obchodních a reklamačních podmínek na základě neposkytnutí Vámi inzerovaných služeb. Internet si ponechávám.

 

Datum přijetí: 6.1.2010 14:19:40

 

UPC Česká republika, a.s., se sídlem v Praze, Závišova 5, IČ:00562262, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5452

 

Docela by mě zajímalo na co se budeš koukat, až ti na základě tvé výpovědi za měsíc UPC odpojej... I když v podstatě jsem si jistý, že to děláš jenom pro těch pár kaček slevy. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

 

Text požadavku:

Dobrý den. Opravdu si děláte se zákazníků legraci. Já jsem psal, že nejsou dostupné programy NG Wild a NG Music v extra placeném balíčku služeb PLUS. Tudíž na základě Vaší poslední odpovědi, ruším veškeré smlouvy, týkající se kabelové televize. Berte to jako výpověď z poskytování služeb digitální tv dle Vašich Obchodních a reklamačních podmínek na základě neposkytnutí Vámi inzerovaných služeb. Internet si ponechávám.

 

Datum přijetí: 6.1.2010 14:19:40

 

UPC Česká republika, a.s., se sídlem v Praze, Závišova 5, IČ:00562262, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 5452

 

Docela by mě zajímalo na co se budeš koukat, až ti na základě tvé výpovědi za měsíc UPC odpojej... I když v podstatě jsem si jistý, že to děláš jenom pro těch pár kaček slevy. :twisted:

 

Na klasické dvb-t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Ti bránilo na DVB-T přejít dřív? Jestli se nemýlím, tak smlouvu s UPC jsi podepsal dobrovolně, včetně obchodních podmínek. Teď tady čtu Tvé hysterické výlevy, jak Tě UPC poškozuje apod. Balíček Plus byl myslím v počátku se šesti programy. Ty jsi si ho objednal a teď jsi nespokojený, protože se UPC rozhodlo nabídku rozšířit a Ty ty rozšířené programy nenaladíš.

Kdyby jsi měl neustálé potíže s programy jako nefunčnost, špatný signál apod., dovedu Tvé rozhořčení pochopit, ale že někdo slíbí, že zařadí nový kanál a Ty ho hned první den nenaladíš a píšeš stížnosti na všechny možné strany, mi hlava nebere.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...