Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer

Vždyť se tu psalo že to bude zase nějaká blbost... akorát si už nejsem jistej, ale myslím že registrovanou Public už měli dávno???? Já jen že se vymlouvali, že musí čekat na registraci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No upřímně já nečekal, že pozici po televizi, která krachla nahradí zrovna televize, která je těsně před krachem. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel sem že UPC udělá překvápko a nasadí i další nové kanály a né jen náhradu za Z1 . Stačí když projíždim kanály a jsou tam pozice po Motors TV, pak klonované (Russia Today) , (Discovery) a zajímavej kanál ,,unnamed,, nemluvě o rezerva HD Spektrum a možná další . Nebylo by od věci kdyby všechny kanály na těchto frekvencích označily jako Rezerva aby to nemátlo nebo za ně dát něco nového !

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje u dokumentů česká zvuková stopa a titulky? Funguje. Víc mě nezajímá. Jestli jsou reklamy maďarsky nebo česky je mi upřímně fuk, otravné je to úplně stejně. Chápu, že některým zdejším náckům, jako například Jack to vadit bude, ale ty už snad radši ani neřeším, jinak bych se musel rozčílit.

 

hanys.k: A mají tam i verzi pro nás gaye nebo jsou to stejně netolerantní blbci jako na Prima Cool a mají jen verzi pro heterosexuální muže a lesbičky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...