Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Vždyť většina z nich 16:9 vysílá furt - Eurosport, Eurosport HD, Eurosport 2, Nova Sport HD, ESPN America, často i ČT4. :P

 

také Sport 1 a 2, nebo Motor TV s Extreme :) Na Sportu 1,2 je formát, že si musím svojí dřevěnou židličku přisunout těsně k obrazovce, abych náhodou nepřehlédnul brankoviště :) KDE TO JSME? Nedávno jsem byl v holandsku, v kolébce původní UPC a shodou okolností jsem měl možnost po večerech sledovat celou nabídku UPC. Nechyběla komplet nabídka všech kanálů BBC a ITV, německých programů a jiných. Neviděl jsem ani jeden program ve formátu v 4:3. Nevím jaké bylo zastoupení v procentech programů v HD, ale co jsem si všimnul určitě, žádný program v nabídce nekostičkoval. Nechci zde polemizovat dále, co je zde v ČR špatně. Jenom zdůrazňuji, že politika UPC ve zdejších vodách je hrozivě špatná a že za naše peníze si nás zatím největší kabel provider neváží. Nový balíček Discovery nemůže UPC zatím pomoci v reputaci, protože je za stejné peníze pro Discovery, jako byl dosud za ten jediný, který u nás distribuoval (jde o balíček) a vážení, většina jeho počinu je opět ve formátu 4:3. To je prostě zase východo - evropská blamáž! Vždyť na slovensku už Discovery vysílá dávno mnohé další své tv odnože a to ve městech a krajích, kde je 12% nezaměstnanost a za v uvozovkách s 50 programovým balíčkem za cca 300 CZK. Máte internet, tak koukněte, co se nabízí a za kolik v okolních státech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi mě zklamalo, že Discovery Showcase HD nená český zvuk (když může mít ruský nebo polský) nebo aspoň české titulky, další kanály Discovery opět 4:3 - žádná sláva. Objevila se tam rezerva Spektrum HD - neví někdo jak to s ní bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se zdá, že by tady někdo chtěl všechno hned :lol: já si taky nestěžuju, že upload u FP100 je pořád jenom 10 Mb/s... teda jednou za čas to zmínim, protože už je to skoro rok od zavedení, ale vy tu máte novej discovery channel dva dny a hned chcete českej zvuk a 16:9... :roll: na některejch místech upc sítě dneska nemaj ještě ani digitální televizi, což je teda trochu větší problém, protože analog zabere 4x víc místa, tudíž tam nemaj ani net a upc přichází o slušný prachy :shock: ne že by kvůli tomu měl jít malina kempit na karlův most s kelímkem od jogurtu (nebo do čeho těm žebrákům házej prachy), ale když je něco novinka, tak se to ještě chvíli bude ladit atd... nevim, kdo by měl dneska zájem o 4:3, tak je snad logický, že hned jak to pude, tak to bude...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Objevila se tam rezerva Spektrum HD - neví někdo jak to s ní bude?

Viz tisková zpráva - Spektrum HD se objeví na přelomu července a srpna. Zatím v původním znění (???), ale česká jazyková stopa je prý v přípravě.

 

4:3, absence ceske zvukove stopy - co na to Malina?

Těžko poznat, na co se vlastně ptáš. Patrně na kanály Discovery, které některé českou jazykovou stopu mají, některé ne, formáty jsou někde 4:3, někde 16:9.

Tohle fórum je neoficiální, takže těžko ti tu bude odpovídat tiskový mluvčí. Navíc UPC není výrobcem programů Discovery. Dotaz musíš spíše směrovat na Discovery Networks Central Europe (DNCE) a ptát se tam, proč vysílají některé programy bez české lokalizace a v různých formátech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechci rýpat, ale pro mne jako důchodce vyhovuje tohle jazykové nastavení. Tak střídám Anglinu s Ruštinou a neruší mne žádné titulky. Zatím nechci hodnotit obsah Déček, ale dle mého názoru se dá jž vybrat z mnoha zajímavých pořadů. V podstatě kdyby se mne někdo nyní zeptal co bych ještě chtěl , tak asi má reakce by byla vše v HD. Každopádně bych chtěl všechny AXN v HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se zdá, že by tady někdo chtěl všechno hned :lol: já si taky nestěžuju, že upload u FP100 je pořád jenom 10 Mb/s... teda jednou za čas to zmínim, protože už je to skoro rok od zavedení, ale vy tu máte novej discovery channel dva dny a hned chcete českej zvuk a 16:9... :roll: na některejch místech upc sítě dneska nemaj ještě ani digitální televizi, což je teda trochu větší problém, protože analog zabere 4x víc místa, tudíž tam nemaj ani net a upc přichází o slušný prachy :shock: ne že by kvůli tomu měl jít malina kempit na karlův most s kelímkem od jogurtu (nebo do čeho těm žebrákům házej prachy), ale když je něco novinka, tak se to ještě chvíli bude ladit atd... nevim, kdo by měl dneska zájem o 4:3, tak je snad logický, že hned jak to pude, tak to bude...

 

Co znamená věta že by tady někdo chtěl všechno hned". V Londýně už přes běžný seťák diváci hlasují, soutěží a nakupují. Změním směr mého názoru. Kolik let už UPC nabízí českým divákům své služby? Od 90-tých let. Není to tedy tím, že citovaný příspěvek je důkazem toho, že těch spokojených mlaskajících klientů je v čechách ještě tolik, že UPC nemá potřebu nabízet standart ... promiňte " ze zápední evropy ve východní evropě"? Mimochodem, něco jsem dnes zachytil a to asi nebude dobrá zpráva: http://www.financninoviny.cz/zpravodajs ... onu/501585

 

Bude se tedy šetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro
No, je vidět, že když se chce, tak to jde. Už mám novou nabídku aktivovanou a vše funguje - rychlejší net, i nové kanály a to vše levněji, než předtím. A to jen hodinu po hovoru. Pán s kterým jsem mluvil si zaslouží pochvalu. :) No, jak jsem psal...zrušil jsem Standard+Extra+HBO+HD STB+Light a vyměnil to za Standard+Plus+Fiber 25+HBO+HD STB :)

 

a proc tak slozite??? oni davaji stejne na vsechno slevy na cely rok, kdyz vezmes supreme + 25FP to mas lepsi nee??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím jsem z Neratovic a ráno nám omezily programy na 14programů.. háček je v tom že vůbec nejde digitální tv.. teda jde jen nova cinema a barrandov.. ale u zbytku mi to píše neni signál.. co s tím je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...