Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

tak jsem volal na kc a tam mě řekli,že do balíčku služeb,který mám objednaný,tj fiber power25(v té době ještě 30)+standart+balíček plus na 1 rok zdarma ,tak do tohoto balíčku plus se dnes nově zařazené programy nepřidávají. vypadá to,že upc nabízí balíček Plus a balíček Plus.do jednoho se přidávají programy a do druhého ne.bohužel mám ten druhý

 

Co je tohle za p*******? WTF?????????????????????????? Jak můžou bejt dva různé balíčky Plus?? Tak co si mám kua objednat a zrušit?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se divil.zavolal jsem ještě jednou,tentokrát na objednání nových služeb a tam mě řekli že já mám vlastě taky balíček extra.což jsem se od srdce zasmál,protože já jsem objednával internet 25+standart+balíček plus na rok zdarma a ne balíček extra na 1rok zdarma.tak jsem se s paní domluvil a přehodí mě tyto balíčky mezi sebou.takže snad do zítřka ty nové kanály naběhnou

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zruším, co mám, nechám si vysvětlit co je to EXTRA za paskvil a proč mě neinformovali o Plusu, objednám si UPC Fiber Power 25 + Standard + Plus na 1 rok zdarma + HBO + HD STB, zeptám se jestli tam jsou ty nový kanály, nechám si obnovit signál na obě karty co mám doma. Jestli tohle poserou, volám Malinovi.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý je ten balíček DIGI EXTRA. Nikde ho na webu UPC nenajdeš takže nikdo neví pořádně co je tam za kanály. Já sem si stěžoval,že mi účtující něco co jsem si neobjednal a najednou mam nějaký balíček DIGI EXTRA FREE. Bezplatně. Nicméně ty kanály co dneska přibily mi tam nejdou .(černá obrazovka,není přístup) .Podle toho usuzuji že balíček DIGI EXTRA bude obsahovat to co si vymodlíte na klientským centru.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak po letech využívání KC jsem měl dnes kliku a zvedl to konečně někdo, kdo věděl, co jsem chtěl, byl milý a rozuměl tomu. Řekl, že to zruší a aktivují a že do maximálně 2 dnů to pojede, internet prý už dnes. Good. Zatím to vypadá slibně.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...