Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Jo, s českými nápisy a bez reklam (alespoň já jsem tam zatím reklamu neviděl). Bohužel, i když přepnu na angličtinu, upoutávky jsou pořád v češtině, na rozdíl od polské i maďarské verze, kde při výběru anglické zvukové stpy byly upoutávky pěkně poctivě v angličtině. Proč si na tohle sakra nedali pozor? Nezná někdo kontakt na Channels, kde bych si na tohle mohl stěžovat?

 

Jinak, k těm kanálům, jeden z nich bude na 99% ta BTV co vyhrála to výběrové řízení. Další dvě netuším, ale skoro se vsadím, že to budou nějaké totální kraviny, jenom aby se neřeklo a překročil se počet 100 kanálů. Osobně bych si skoro tipnul CCTV-4 a CCTV News (ex. CCTV-9), kterými UPC už dříve vyhrožovalo. Ale je taky možné, že bychom se mohli dočkat Retro Music Television, když s nimi UPC už jedná, ale na to bych řekl že je zatím brzy.

 

Jo a kdy se dočkáme ES2 CE? Je nějaká šance, že to bude ještě před letošním 24 h LeMans? Protože pokud ne, pořizuji O2 TV, bez pardonu. Na to jsem moc velký fanda, než abych si tohle nechal ujít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, s českými nápisy a bez reklam (alespoň já jsem tam zatím reklamu neviděl). Bohužel, i když přepnu na angličtinu, upoutávky jsou pořád v češtině, na rozdíl od polské i maďarské verze, kde při výběru anglické zvukové stpy byly upoutávky pěkně poctivě v angličtině. Proč si na tohle sakra nedali pozor? Nezná někdo kontakt na Channels, kde bych si na tohle mohl stěžovat?

 

Jinak, k těm kanálům, jeden z nich bude na 99% ta BTV co vyhrála to výběrové řízení. Další dvě netuším, ale skoro se vsadím, že to budou nějaké totální kraviny, jenom aby se neřeklo a překročil se počet 100 kanálů. Osobně bych si skoro tipnul CCTV-4 a CCTV News (ex. CCTV-9), kterými UPC už dříve vyhrožovalo. Ale je taky možné, že bychom se mohli dočkat Retro Music Television, když s nimi UPC už jedná, ale na to bych řekl že je zatím brzy.

 

Jo a kdy se dočkáme ES2 CE? Je nějaká šance, že to bude ještě před letošním 24 h LeMans? Protože pokud ne, pořizuji O2 TV, bez pardonu. Na to jsem moc velký fanda, než abych si tohle nechal ujít.

tak BTV nebude na 99%,ale na 100%.a to odedneška.

http://www.parabola.cz/clanky/3924/digi ... uje-o-btv/

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

Ano BTV je ode dneška dostupná všem. Takže pro Brno a okolí se tím nic nemění. Jinak jedním z těch nových by mohl být DOQ když jej přidali na UPC direct..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Bohužel, i když přepnu na angličtinu, upoutávky jsou pořád v češtině, na rozdíl od polské i maďarské verze, kde při výběru anglické zvukové stpy byly upoutávky pěkně poctivě v angličtině.

Obávám se, že by to bylo technicky poněkud složitější a že se tedy mýlíš! Pokud jsem si mohl všimout, v každém muxu se vysílá pouze jeden video stream každého programu a jedna nebo více zvukových stop, mezi kterými je možno volit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nepsal o videostreamu, ale o zvukové neboli audio stopě a těch může být u jednoho kanálu i několik desítek. Konkrétně u NGC je česká a anglická zvuková stopa, ale v angličtině jsou jen dokumenty, ne upoutávky, jako tomu bylo doposud. Samozřejmě, nápisy zůstanou pořád stejné, ale zvuk by se měl změnit na anglický. To se ale nyní neděje.

 

Jinak, v Hodoníně už BTV fyzicky přibyla (=obraz a zvuk jede), ale pořád je označen jako "rezerva region".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

RRTV se seznámila s informací provozovatele HBO Česká republika, spol. s r. o., spis. zn. : 2008/227/zem/HBO, oznámenou dle § 21 odst. 2, zákona č. 231/2001 Sb., že program CINEMAX bude též šířen v HD rozlišení (High Definition) a označen logem CINEMAX HD.

 

http://www.parabola.cz/zpravicky/11782/ ... inemax-hd/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem poslední dva týdny nebyl doma, jinak bych tak nadšenej nebyl. A mimoto, sleduju hlavně HD verzi. :lol:

 

Napadlo mě ještě, že možná ty tři nové kanály budou Discovery World, Discovery Science a Discovery Travel and Living, po přečtení tohohle:

http://www.parabola.cz/clanky/3925/novinky-upc-direct-sky-news-bloomberg-travel-channel-vh1/

Je tam uvedeno, že prozatím nejsou pro UPC Direct a že používají Conax...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...