Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

To mě těší...zajímalo by mě od kdy to vědí...trvá to už 3. tejden. Ale rozčilovat se kvůli takovýhle maličkosti nemá cenu. To se spíš pousměji, co tam pracuje za blby, že jim trvá skoro měsíc opravit u jednoho programu EPG. Zajímavý, že u Nicku to jde hned. No nic.

 

Jinak jsem z české verze AXN nadšen...přesně takhle jsem si to představoval, takže sláva HBO. Jen jsem ale nikde nic o tom nečetl, nějaké oznámení spuštění?

 

A k NGC CZ... myslel jsem, že ty nápisy a reklamy už budou česky...alespoň v tom interview tvrděj, že to už jede?

 

Ale aspoň jsem si uvědomil, jak je UPC Digital super...když čtu o DigiTV/UPC Direct/Skylink..tak se směju tomu nechápavě, jak tam nějaké kanály ještě nemají, přitom v UPC vysílají už dlouho.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jacku, čteš ty vůbec co tu píšou jiní? Z toho rozhovoru jasně vyplývá, že čistě česká verze je ve Skylinku a CSLinku, ale UPC si z nějakého důvodu vybrala vysílání maďarské verze. Teď spekuluji, ale hádám, že je to proto, že takhle je to pro UPC zjevně výhodnější, protože tak nemusí nikomu platit za přebírání signálu, protože UPC Direct je oficiálním distributorem maďarské verze, zatímco českou verzi, údajně, distribuuje Skylink a tomu by UPC asi muselo platit. Takže holt asi nezbývá, než se s tímto stavem smířit a být vděčný alespoň za to, že upoutávky jsou česky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Hmm, docela by mě zajímalo, co na to inzerenti, kteří si na NGCH zaplatí reklamu a ta se k docela podstatné části diváků nedostane, protože místo jejich reklamy se u jednoho z operátorů vysílá reklama maďarská. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na to, že ten pořad, co běží teď, evidentně v 16:9 není, je to stažené 4:3, takže se asi někde chybička vloudila. Řekl bych, že někdo do vysílání poslal špatný signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, digizone i parabola hlásí, že vysílají 16:9...Ano, je to 16:9, ale ne pravé 16:9, pořady jsou stále 4:3... podle mne to je jenom přechodný stav než naplno spustí widescreen.

Jinak ta CZ verze AXN je fakt libová...ta česká grafika v upoutávkách a tak všechno..zatím mám radost..teď ještě 16:9 a bylo by to ideální. BTW, premiéra LOSTu byla super.

 

BTW http://www.digizone.cz/aktuality/kabelovy-operator-upc-jedna-o-zarazeni-retro/

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Jinak ta CZ verze AXN je fakt libová...ta česká grafika v upoutávkách a tak všechno..zatím mám radost..

Taky jsem s českou verzí AXN spokojený. Jedinou šmouhou na kráse jsou ty titulky "natvrdo", které navíc např. v sobotu u Amazing Race Asia dost zlobily - vypadávaly, někdy se dlouhé minuty nezobrazovalty vůbec, někdy se zobrazovaly jen na okamžik, tak že nebyla šance je přečíst atd. No u Amazing Race to naštěstí zas až tak nevadí.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...