Přejít na obsah

handan cv-6000 DVR, nefunguje propojeni pres s-video


Návštěvník eelke

Doporučené příspěvky

Návštěvník eelke

ahoj, kdyz pichnu scart z tehle krabicky do TV, tak mi naskoci menu pristroje, tj. vse ok.

 

kdyz ale obe strany propojim s-video kabelem (tel. mam plasmu pananosonic), zadne menu nevidim.

 

cim to muze byt? diky.

 

puvodni idea totiz byla, ze pres s-video vstup na analogove pci karte leadtek winfast tv2000 expert budu koukat na programy dvb-c. to propojeni mi ale take neslo, takze jsem to vyzkousel na plasme, kde se ale jaksi to s-video propojeni take nedari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eelke

jeste doplnim ze do te plasmy kde to zkousim mi nevede upc signal a ten pristroj neni jeste vubec nastaveny (protoze tam kde mam signal upc zase nemam plasmu), takze me napada jestli to s-video treba nefunguje jenom kdyz uz je vse naladene a tece signal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propojení přes S-Video mi fungovalo =) mám nějakou LG televizi. Do DVR píchnutý Cinch který šel do redukce Cinch->S-Video a zvuk šel přes Cinche a vše šlapalo. Pak jsem ještě zkoušel zvuk hodit do Tv přes Jack 3,5mm a taky to šlo. Jen jsem si musel ručně navolit vstupy na Tv. Ppo zapnutí DVR se sám nepřepnul ani v případě že byl přes Scart->Cinch přechodku.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovlád. napětí pro přepnutí je pouze na SCART(plný počet vodičů), na jiný vstup nutno přepnout ručně. Jsou i SCART kabely které nemají plný počet vodičů a tam se též vstup nepřepne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...