Přejít na obsah

Nové programy


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Doufám že ČT HD naskočí co nevidět. Mám dotaz ohledně History HD. Když už horko těžko překousnu těch 119,- za balíček s tímto programem - bude tento program v češtině? je nějaký rozdíl mezi History channel a History HD (programově), nebo je to jen HD vysílání H.channelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si tedy stále říkal, že si zaregistrovali chybný kanál History HD (mají říjnovou registraci na mutaci The History Channel UK HD a u jiných jsem našel i The History Channel HD – Europe, víc jsem nehledal a nevypadá to jako česká mutace). No uvídíme, poslal jsem jsem na kontaktní formulář žádost o opravu a slevu za nefunkční program.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos

No to je krasa ze UPC namasti novou nabidku a misto VoomHD me milostive dalo duplicitni program CT1 v HD nic proti tomu samozrejme . Ale jinak to je snad vysmech ne ???!!!!! :evil: , chtel jsem History HD a doufal jsem ze ho daji do standard nabidky a kvuli tomu si mam zaplatit jeste dalsi smeti v balicku ??? Ono jim nestaci ze platim za sekajici se CSFilm s kterym nejsou schopni nic delat x mesicu ??? Osobne pro me toto neni zadny prinos :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termín "smetí" je relativní, pro mě je balíček Plus skvělý a nebudu jediný. Když ti jde tolik o History HD, víš, že v tom balíku je i History SD, viď? Na těch dvou nedávají ty samé věci, to jen tak pro info...

 

@namec: to by v tom byl pak asi bordel... by museli některý hd kanály vybrat ze standartu...a udělat další balíček...nevim mno

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024
No to je krasa ze UPC namasti novou nabidku a misto VoomHD me milostive dalo duplicitni program CT1 v HD nic proti tomu samozrejme . Ale jinak to je snad vysmech ne ???!!!!! :evil: , chtel jsem History HD a doufal jsem ze ho daji do standard nabidky a kvuli tomu si mam zaplatit jeste dalsi smeti v balicku ??? Ono jim nestaci ze platim za sekajici se CSFilm s kterym nejsou schopni nic delat x mesicu ??? Osobne pro me toto neni zadny prinos :evil:

 

Moje rec.

Doufal jsem, ze History HD nechaji ve standardu, kdyz uz jeden HD kanal ubrali.

Bohuzel se nestalo. Tim me taky nastvali. Rozhodne jim ale nic navic platit nebudu. Uz ted premyslim o jinych alternativach... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...