Přejít na obsah

Nové programy


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Žádná TV Doma? To mě trochu naštvalo. Ale jestli opravdu bude Investigation Discovery a nevyzní to do ztracena jako ty v prosinci registrované kanály, tak to snad UPC tu TV Doma i odpustím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV Doma nejsou jenom telenovely, i když ty tam, pravda, převažují. Ale jsou tam i zajímavé americké seriály jako Muži na stromech, Ženatý se závazky nebo Columbo, filmy které nejsou nutně jen romantické (např. dneska horor 3:15 zemřeš) nebo repríza starších zábavných pořadů Markízy. Asi bych na TV Doma nekoukal nonstop, ale určitě bych si vybral a telenovela by to nebyla :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to prr! Nazvat JOJ Plus odpadem, to jsi trochu přehnal mladej. Jistě, občas tam běží nějaký ten odpad z minulého režimu, u kterého by bylo lépe, kdyby zůstal zapomenut, jako je Inženýrská odysea nebo 30 případů majora Zemana, případně nějaká ta telenovela, ale vedle toho tam běží i spousta zajímavých seriálů, jako např. nedávno kompletně protočená moje láska z mládí Pobřežní hlídka s vynikajícím slovenským dabingem (kam se na něj hrabe ten brněnský paskvil s trojím nebo čtverým přeobsazením Mitche), Tequilla a Bonetti, Starej nebo můj oblíbený V ulicích San Francisca, který proslavil Michaela Douglase, což ale u nás málokdo ví, protože u nás tento seriál nikdy neběžel. Ne, ne, JOJ Plus rozhodně odpad není, to si vyprošuji. To už je mnohem větším odpadem TV Barrandov.

A Columba jsem na AXN Crime tedy neviděl, zato tam vidím takové věci, jako Prostě mě sežer nebo Amazing Race, které nemají s krimi žánrem nic společného :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc názoru . Mě se třeba Inženýrská odysea nebo 30 případů majora Zemana docela zamlouvá . Proto je dobře že si každej může vybrat co se mu líbí. Čím víc nových kanalů,tím lépe . Alespoň si tak každej vybere co mu sedí. Já osobně třeba bych byl rád kdyby přibývaly i nějaké NE HD kanály . Moje TV by ty data asi nerozchodila :D . A co se týče

 

Pobřežní hlídka s vynikajícím slovenským dabingem (kam se na něj hrabě ten brněnský paskvil s trojím nebo čtverým přeobsazením Mitche)

 

Já nemyslím si že by Slováci měly dobrej dabing . Spousta Slováků raději kouká raději na filmy a seriály v CZ dabingu. Ale to je jen můj názor

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

no vcera vecer mi prisel odficialni mail od UPC, nabidka novinek a je tam , at si objednam HD box, ze maji nove History Channel HD v nabidce. no nicmene ja uz ten HD box davno mam a tento program stale nejde..jsou divni porad lsibuji a dokonce i oficilane nabizeji ale nejde to.kdyby tam napsali aspon ze to pujde od toho a toho dne, ale proc by se obtezovali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vcera vecer mi prisel odficialni mail od UPC, nabidka novinek a je tam , at si objednam HD box, ze maji nove History Channel HD v nabidce. no nicmene ja uz ten HD box davno mam a tento program stale nejde..jsou divni porad lsibuji a dokonce i oficilane nabizeji ale nejde to.kdyby tam napsali aspon ze to pujde od toho a toho dne, ale proc by se obtezovali

Mě došel taky a pak taky ještě jeden kde opět zminují Nova Cinema HD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...