Přejít na obsah

Nova HD - výpadky obrazu


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Návštěvník TwiST

Takze - puvodni propojeni bylo zasuvka ve zdi -> prepetova ochrana (uplne jsem na ni zapomnel) -> pvr handan -> analogovej rekorder -> tv. Utlum se projevoval pouze na muxu 12, na PVR i na TV.

Kdyz jsem to zkratil na zasuvka -> TV, tak bylo vse ok (mux12 100%).

Kdyz jsem zapojil ochranu - zasuvka -> ochrana -> TV, tak mux12 poklesl odhadem tak na 60-70%.

Kdyz jsem zapojil stejne jako puvodne bez ochrany, tak vse ok (mux12 na 100% na tv).

No, a ted to je zapojeny zasuvka -> PVR -> ten analogovej rekorder -> ochrana -> tv. Je to zajimavy, ale je to zcela ok, mux12 v tv na 100% dle tv.

Tak dik za nakopnuti at projdu kabelaz (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes opět Nova HD samá kostka

taky, ale určitě je to tím, že máme všichni špatný kabely a koncovky. I když je kabel už potřetí předělávanej UPC technikem, je chyba u nás.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mne byli již 3x a závěr byl může být chyba ve venkovním vedení. Zvláště, když už tu máme původní kabely vedené venkem po fasádě už od Kabelu plus. Pro sichr jem vnitřní kabely od zásuvky vyměnil preventivně za kabely od MonsterCable s certifikátem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

NOVA HD mi už přes hodinu každou minutu vrací kostkovaný záběr co běžel v Ulici před tou hodinou. :cry: Máte to v pořádku? (a to nemám na fasádě nic :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

Mne to nic nedela, vse OK. Praha 8, televize Sony X3000. Bude to asi lokalni zalezitost. Abych rekl pravdu, jeste jsem Novu HD kostickovat nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...