Přejít na obsah

Nova HD - výpadky obrazu


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Jak jsem měl dva měsíce klid, posledních 14 dní se skoro nemohu dívat na méně sledované kanály a to v SD. CT1,2, Nova i Prima v pohodě, ale Discovery, Nova Sport a další se mi obden rozpadají co půl minuty a musím potupně koukat na analog. Dle toho co tu píšete jsou lokální potíže po celé republice. Už si ani netroufám oslovovat UPC. Dumám jestli vůbec kupovat modul Conax pro plazmu nebo to přetrpět do března kdy mi končí smlouva a mordovat se s parabolou na střechu domu a utéct ke Skylinku. Vypadá to totiž, že co se kostek týče nebudeme mít klid nikdy a tyhle období relapsů a remisí mě začínají silně iritovat :x

Nehledě na výsměch Skyliňáků co se měsíčních poplatků týče. Stačil by mi HD balík, stejně si myslím že jak si na HD jednou zvyknu SD kanály pro mě přestanou existovat, znám se...

 

Včera jsem vrátil UPC Digitál,koupil jsem satelit a všechno hraje pěkně čistě.Ty problémy co jsem měl s UPC Digitálem nešli vydržet.Teď mám Skylink za 454 Kč balíček Multi + HD programy.Za to rozčilování to UPC nestojí.Kanálu sice máš mín asi 50 ,ale stačí bohatě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...