Přejít na obsah

Nova HD - výpadky obrazu


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kynio

Brno, NovaHD vpohodě, jen občasný zatrhávání pohybujících se lidí, vecí na obraze. televizí to není!! třeba u superstar vždy po přepnuti na novou kameru, nebo vstup s leošem a adélou je vidět jak je ten pohyb trhanej a během 1 - 2 sekund je to zase ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník paina

Tak nevim, vcera jsem koukal na superstar na Nova HD a pocelou dobu nebyl jediny vypadek nebo zadrhnuti. Takze to je asi lokalni zalezitost, kabely nebo skvrny na slunci ;). Praha 8, Sony X3000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos

Taky pridam zkusenost , vcera i dnes stejny problem s Nohou HD :D , behem "Ulice" se vracela v kostickovani stale jedna scena , dnes pri odpolednich TV novinach opet na Noha HD vracejici se reportaz v kostickach az do predpovedi pocasi :D . Tak nevim zda to nema na svedomi ten Handan jako uz ma mimo jine na svedomi zamrzani obrazu na CS Filmu . Lokalita Praha - Haje nova sit zavedena do baraku v 07/2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

každopádně já byl až do někdy před 2 týdny úplně v pohodě. Podle mě se někde muselo něco změnit.

 

A kostičkuje mi jak na Technisatu tak přímo na TV, přístrojem (Handanem) to nebude a kabely taky jisto jistě zničeho nic nebyly zarušené / poškozené / neztratili kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka

Tak dnes Nova HD kostičky při Ordinaci, opravdu se prosím nenajde nikdo, kdo rozumně vysvětlí proč, když do cca konce srpna to bylo vše vpořádku, nedělá to každý den apod? Navíc mux 410 MHz mezi 17.30 19.00 krátká zastavení obrazu ovšem bez vlivu na sílu a kvalitu signálu, hodnoty sledovány v kuse 5 minut. Lokalita Plzeň-Bolevec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...