Přejít na obsah

Nova HD - výpadky obrazu


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

dnes ke konci filmu Strazce kostky snad kazde 2 minuty, fakt otřes. Nechapu co to muze delat,kdyz je signal tazen optikou

nahrával jsem, celej film ok až na konci totéž, dělá to asi celá větev rozvodu, já přijímám na 738 MHz.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem UPC strašná služba,teď mám satelit platím míň.Nova HD včera bila na satelitu v pořádku.Když jsem měl Handama 7000 HD samé problémy,opravy UPC nechtělo uznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Přesně včera při filmu strážce tedy koncem filmu kostičkování každou chvíli. Už tu byli 3X a nic nezjistili. Uvedu jen perličku - přijel opravář a vyměnil modem net blbnul dál. Zavolal jsem na UPC tech. podporu a tam miřekli, že modem vypadává a má ztráty. Po výměně modemu a v rozvodce nějakého členu a konektoru opravář řekl, že je to perfektní. Jen tak pro klid jsem zavolal znovu na tech podporu aby se koukli na modem. Neřekl jsem, že je to po opravě. Technik řekl, že je to ještě horší než to bylo monulý den. Když jsem mu řekl, že je to po opravě, tak nevěděl kudY kam, a že se to musí ještě sledovat a prostě blablabla. Tak se nedivte, že pořád něco opravují a je to pomalu ještě horší. Jinak se omlouvám za off topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay
dnes ke konci filmu Strazce kostky snad kazde 2 minuty, fakt otřes. Nechapu co to muze delat,kdyz je signal tazen optikou

nahrával jsem, celej film ok až na konci totéž, dělá to asi celá větev rozvodu, já přijímám na 738 MHz.

 

Jak nahráváš HD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Brno-Žabovřesky: Nova HD mi dělá stejné nepřístojnosti jaké tu zmiňoval jay a kockonos.

Nova HD mi často zakostičkuje nebo na krátkou chvíli zatuhne. Taky se mi v těchto chvílích občas objevuje obraz ze scény, která na Nově běžela už třeba před několika desítkami minut. Dělá to už několik týdnů. Zatím jsem neměl čas ověřit, jestli je to Handanem 7000 nebo jestli je problém v signálu/kabelech. Až to znovu začne zlobit, zkusím se podívat na PC, jestli se stejný problém bude objevovat i při příjmu přes CableStar HD2. Mám ale podezření, že je problém v kabelu, který se táhne z chodby do bytu. Je to velmi starý, relativně tenký a tedy asi i nekvalitně stíněný kabel, který do bytu UPC přivedlo kdysi dávno a zřejmě pro přenos HD nestačí.

Zdálo se mi, že se to děje v pravidelných intervalech. Zkoušel jsem tedy doma vypínat různé spotřebiče, abych ověřil, jestli si to sám nezarušuji (WiFi, mobily, pračku, myčku, atd.). Problém však přetrvával.

Zkusím ještě ze zoufalství napsat na zákaznické centrum. Třeba mi pošlou nějakého rozumného technika (i když tomu po dřívějších zkušenostech moc nevěřím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...