Přejít na obsah

Voom HD


Návštěvník hlavsar

Doporučené příspěvky

Teda nevim, ale ja koukal na Voom HD hlavne na ty sporty. Takze treba me RUSH HD vyhovuje. Pokud by ale byla alternativa v programu History HD, tak beru History :-) Jinak pokud budou oba a plus slibeny CT1 HD, tak jsem happy blecha :lol:

 

no, já bych řekl, že budou oba + čt hd... rush hd máme... to se měnit nebude...čt hd začne zejtra...history hd, jelikož je na slovensku, bude časem u nás taky..takže ve výsledku budeme mít nejvíc HD kanálu v UPC z celé Evropy 8)

 

Jinak, pro ty, kterým vadí změna VoomHD na RushHD, za to nemůže nikdo, a už vůbec ne UPC. VoomHD přestal odedneška hromadně vysílat prakticky v celé Evropě, RushHD byl vybrán, protože je to jeden z kanálů společnosti Voom Networks, ne proto, že UPC se VoomHD nelíbil :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník grepik

Zařazení History HD je ve hvězdách, to že ho budou mít UPC Slovenko nic neznamená.

Např. UPC SK už má dlouho v nabídce program NGC Wild, u UPC ČR vůbec neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zařazení History HD je ve hvězdách, to že ho budou mít UPC Slovenko nic neznamená.

Např. UPC SK už má dlouho v nabídce program NGC Wild, u UPC ČR vůbec neni.

 

no, musím říct, že slovenské stránky UPC jsou trochu dementní..oproti českým tam chybí dost věcí, ani tam nejsou pdf dokumenty, což nechápu

 

jinak, když se kouknete na nabídku UPC ČR a na UPC SK, jsem na tom lépe. Vlastně, máme nejlepší výběr z celé Evropy (UPC).

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak, když se kouknete na nabídku UPC ČR a na UPC SK, jsem na tom lépe. Vlastně, máme nejlepší výběr z celé Evropy (UPC).

 

no tak dík, teď si to tu někdo přečte z UPC a od zítra budeme platit o 25% navíc nebo nám o 33% sníží nabídku :?:)

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak, když se kouknete na nabídku UPC ČR a na UPC SK, jsem na tom lépe. Vlastně, máme nejlepší výběr z celé Evropy (UPC).

 

no tak dík, teď si to tu někdo přečte z UPC a od zítra budeme platit o 25% navíc nebo nám o 33% sníží nabídku :?:)

 

hehe, zas až tak ulítlí nejsou....ale napsal jsem to proto, že i přes fakt, že si dost lidí stěžuje, že něco nefunguje...je to prostě fakt..aspoň v tomhle se UPC snaží... ale mohli by zapracovat třeba na klientském centru/infolince...nicméně, určitě by měli kanály přidávat dál :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No mě je celkem šumafuk, jakou nabídku mají na Slovensku, Polsku nebo Holandsku, mě zajímá, jaké kanály jsou dostupné a určené pro český trh a jaký operátor je nabízí. V tomhle směru UPC třeba za RIO Média přeci jen pokulhává.

Ale z toho, co si můžu ve své lokalitě vybrat (satelitní platformy, iptv-o2 nebo kabel od upc) přeci jen UPC vede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, už je místo Voom HD napsáno rezerva HD. V podrobných informacích v EPG je pak napsáno, že program Voom HD ukončil vysílání a že pro nás připravují nový HD program v českém jazyce. Více informací na www.upc.cz . Zatím tam žádné informace nejsou, snad je přidají během dnešního dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co, už Ti můžeme nadávat? Jo pan Jahoda to má tady přečtený. :twisted:

jinak, když se kouknete na nabídku UPC ČR a na UPC SK, jsem na tom lépe. Vlastně, máme nejlepší výběr z celé Evropy (UPC).

 

no tak dík, teď si to tu někdo přečte z UPC a od zítra budeme platit o 25% navíc nebo nám o 33% sníží nabídku :?:)

 

hehe, zas až tak ulítlí nejsou....ale napsal jsem to proto, že i přes fakt, že si dost lidí stěžuje, že něco nefunguje...je to prostě fakt..aspoň v tomhle se UPC snaží... ale mohli by zapracovat třeba na klientském centru/infolince...nicméně, určitě by měli kanály přidávat dál :lol:

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...